MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konu açma hakkında 2 sorum var
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Öncelikle site adresim http://www.kolayindirici.tk

konuyu nasıl arıyacağımı tam bilemediğimden direk konu açtım

Resimdeki konu açma yerine nasıl yeni kod eklerim

resim

Yani

resim

bu resmi sürekli kopyala yapıştır yaparak koymak istemiyorum eğer bunu oraya ekleyebilmemin bir yolu varsa yardım edenlere şimdiden teşekkürler

Ha bir sorum daha var

resim

Burdaki imza yerinin sürekli işaretli olmasını nasıl sağlarım teşekkürler
teamviewer bilgilerini gönder konu açma yerini yapabilirim
(29-10-2012, Saat:19:53)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]teamviewer bilgilerini gönder konu açma yerini yapabilirim

Dostum ben balık istemiyorum balık tutmayı öğrenmek istiyorum Göz kırpma
(29-10-2012, Saat:19:55)Prens1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(29-10-2012, Saat:19:53)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]teamviewer bilgilerini gönder konu açma yerini yapabilirim

Dostum ben balık istemiyorum balık tutmayı öğrenmek istiyorum Göz kırpma

ben yaparken sende öğrenirdin neyse boş ver
1. sorunumu hallettim
ikinci soruna da ben cevap vereyim newthread şablonunu aç bu kodu bul:
Kod:
<label><input type="checkbox" class="checkbox" name="postoptions[signature]" value="1" tabindex="7"{$postoptionschecked['signature']} /> {$lang->options_sig}</label>
bununla değiştir:
Kod:
<label><input type="checkbox" class="checkbox" name="postoptions[signature]" value="on" tabindex="7"{$postoptionschecked['signature']} checked />{$lang->options_sig}</label>
newreply şablonunu aç bu kodu bul:
Kod:
<label><input type="checkbox" class="checkbox" name="postoptions[signature]" value="1" tabindex="6"{$postoptionschecked['signature']} /> {$lang->options_sig}</label>
bununla değiştir:
Kod:
<label><input type="checkbox" class="checkbox" name="postoptions[signature]" value="1" tabindex="6"{$postoptionschecked['signature']} checked />  {$lang->options_sig}</label>
teşekkürler