MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Pro Paket Logo Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar siteyi pro paketle kurdum, fakat pro temada logoyu hangi dosyaya atacağımı bir türlü bulamadım. Lütfen yardım eder misiniz?
hocam genelde tema dosyasında olur ama tam hatırlamıyorum şuan mybb kullanmıyorum.

Direk link olarak logo koymak istersen.

Admin kp Sağ Ok Temalar & Şablonlar Sağ Ok Kullandığın Temanın Şablonları Sağ Ok Header

Bu Kodların Orda Logo Linki Vardır Direk Ordan Değiştirebilirsin. Yada

Admin kp Sağ Ok Temalar & Şablonlar Sağ Ok Kullandığın Tema Sağ Ok temanın bilgilerinin orda altta logo adresi yazar ordan değiştirebilirsin.

Yada Direk FTP den değiştirmek İstersen

Forumun Kurulu Olduğu Anadizin (Genellikle Public_Html dir.) Sağ Ok İmages Sağ Ok tema klasörü Sağ Ok içerisinde bulabilirsin.
Hocam onların hepsini denedim daha önce ama olmuyor ne yazık ki. Tema, tema klasörü olarak direk images klasörünü baz alıyor, logo yolu olarak images/logo.png yazılı, orda logo.png dosyası olmasına rağmen nedense logo kısmı boş şuan
team olarak yardım edeyim istersen
Logo takıldı şuan hangi logoyu yüklersem yükliyim aynı eski logom çıkıyor. daha önce de olmuştu bu durum hep tema değiştirdim bu yüzden. bunun çözümü nedir