MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Veritabanı Optimize
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar ben sitemin admin panelinden veritabanını indirim. Başka bir siteme optimize etmek istiyorum nasıl yaparım ?
Hocam ben bunu istiyorum;

Diyelim benim ;

10000 konulu sitem var bu 10000 konuyu 0 konulu siteme aktarmak istiyorum yani...
(09-10-2012, Saat:16:43)TheLegenD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar ben sitemin admin panelinden veritabanını indirim. Başka bir siteme optimize etmek istiyorum nasıl yaparım ?

Admin panelinden indirdiğiniz yedek işe yaramaz hocam, genelde hasarlı olur ordan alınan yedekler ya da uyumsuzluk oluşabilir..

En sağlamı direkt phpmyadmin panelinden alınan yedektir, Eğer veritabanı boyutu 50mb üzeri ise, o zaman => bigdump ve mysqldumper gibi araçları kullanmanızı tavsiye ederim..
Hocam site multi forumlardan yani phpmyadmine ulaşamıyorum. Nasıl yapıcam. Siz bana yeni frma nasıl entegre edicemi söleyin yeter...
(10-10-2012, Saat:16:34)TheLegenD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam site multi forumlardan yani phpmyadmine ulaşamıyorum. Nasıl yapıcam. Siz bana yeni frma nasıl entegre edicemi söleyin yeter...

Phpmyadmin' ulaşamdan sql yedeği alamazsınız. yani taşıyamazsınız. yönetimden sitenizin sql yedeğini isteyin...