MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: sitemi hacklemiş
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Merhaba Arkadaşlar ne hikmetse az önce siteme girdim ve Xpserkan başka sitelerde tanıtım yaparsan hackleriz yazmış mybb depo mybb.com.tr yazmış ne gibi tanıtım ? anlayamadım Xpserkan konuya bi el atarsa sevinirim. Hack sadece index i değiştirmiş ...

Tanıtım Mybb.Biz flnmı diyorsun hocam?
xpserkan hocam öyle bişey yapcağını sanmıyorum
Evwt ip adresine bak
(06-10-2012, Saat:08:47)myreal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]xpserkan hocam öyle bişey yapcağını sanmıyorum

keşke rsim alsaydım index i değiştirmiş

Gülümseme yani yapmaktaki amacı nedir? bi sorun varsa mesaj atsa daha iyi olmazmıydı?

ne tanıtımı?

...... bunları öğrenmek amacım Gülümseme

Birde üyelerimin tümünü silmiş...
Arkadaşlar mctr ve mdp nin yaptığı paketlerde bir kontrol paneli var oradan istediklerini yapabiliyorlar. Yani geçmiş olaun
Gerekli sorunu düzelttim dün akşam yedeğimi almıştım Gülümseme
XpSerkan Hocamızın Sitenizi Hackleme Gibi Bir Durumu olamaz Bunun Yerine MDP Veya MCTR'de olumsuz bir şey yaparsanız sınırsız uzaklaştırılırsınız hocam + bu aralar çakma xpserkan'lar çok var Açık Ağızlı Gülümseme
Gülümseme Bende şaşırdım yazmışlar Adam ol Tanıtımlarını başka yerlere yapma yazmış buduruma xpserkan hocam karışmaz diye bilirdim Gülümseme şaşırdım açıkcası Gülümseme üyelerimi ve index imi değiştirmiş neyseki üyelerimin yedeklerini daha dün akşam almıştım Gülümseme
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7