MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forumumda Bazı Eksik Bölümler Var Nasıl Düzeltirim ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Kod:
forum.playexe.com

Sorun Resimde ! Nasıl Düzelir ?
resimSoru ve Sorunu olanlar: Lütfen Bu Konudaki Şablona Uyun

Önemli Not: Konu başlıklarında acil yardım vb. gibi kelime bulunan konular hiç uyarı verilmeksizin silinecektir. Bu yüzden konuları konu ile alakalı kelimeler ile başlıklandırın. Ayrıca konularda verilen site adreslerini code taglarında yazmak mecburidir. Code taglarında yazılmayan site adreslerinin bulunduğu konu yine hiç uyarı verilmeksizin silinecektir.
(03-10-2012, Saat:18:02)LegansTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]resimSoru ve Sorunu olanlar: Lütfen Bu Konudaki Şablona Uyun

Önemli Not: Konu başlıklarında acil yardım vb. gibi kelime bulunan konular hiç uyarı verilmeksizin silinecektir. Bu yüzden konuları konu ile alakalı kelimeler ile başlıklandırın. Ayrıca konularda verilen site adreslerini code taglarında yazmak mecburidir. Code taglarında yazılmayan site adreslerinin bulunduğu konu yine hiç uyarı verilmeksizin silinecektir.

editlendi
tabi öncelikle editörünüzde sorun var mybb orjinal dosyasını indirip jscpripts klasörünü sitenizin ftp dizinine atınız.
(03-10-2012, Saat:18:05)LegansTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]tabi öncelikle editörünüzde sorun var mybb orjinal dosyasını indirip jscpripts klasörünü sitenizin ftp dizinine atınız.

Sadece jscpripts klasörünü atıyorum
evet Gülümseme
Sorun Devam Ediyor

ordaki yerin yolu : http://forum.playexe.com/jscripts/editor.../color.gif ama editor_themes'e girince Playexe.com'die dosya yok zaten Gülümseme

SORUN YOL DEĞİŞTİRİNCE ÇÖZÜLDÜ!
Ya adam cloudflare'de rocket loader'i açmış ne saçmalıyosunuz siz Açık Ağızlı Gülümseme Kapatın düzelir.
Sayfalar: 1 2