MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB.Com.TR - Profesyonel Kurulum Paketini Tercih Ettiğiniz için Teşekkürler Yazısı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Selamunaleyküm dostlar;

Yeni hataya geçmiş en sürümler arasında en iyisi olan 1.6.4 serisi cok başarılı ve gerçek bir emeğin göstergesi ücretsiz olarak sağlanmasıda çok güzel, tabiki liklerini paylaşacağız saygısızlık yapamayız ama direk giriş olarak anasayfada en üste

Merhaba: MyBB.Com.TR - Profesyonel Kurulum Paketini Tercih Ettiğiniz için Teşekkürler
Duyuru: MyBB 1.6.4 - Pro-v2 Kurulum Paketi - İndir

yazıları tüm içeriği göstermeksizin direk gözü alıyor bu yazıları daha müsayit bi yere almayı düşünüyorum fazla üstüne düşmedim biraz araştırdım ama dosyalar içerisinde bulamadım.

Konu hakkında yardımcı olursanız cok sevinirim, bu isteğim görseli bozmamak adına mybb.tr
yi silip atmak gibi bi düşüncem bulunmamakta gösterilen emeğe saygı duymalıyız ve bende bunun bilincindeyim. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Tekrardan s.a arkadaşlar olayı cözdüm sizlerede sunayım.

Temayı yüklerken xml dosyasından gerekli alanı düzenleyin ilk sefer yükleyecekseniz eğer düzenleyin kaydetin. Tekrar yükleyecekseniz temayı silin yeniden yükleyin.

Ama unutmayın telif hakkını hiç bir zaman ihlal etmeyin. Yani foterda düzenleme yapmayın yapın ama lüknler kalsın mybb teklama ihtiyacı yok ama saygıya var teşekkürler.