MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Postbitim İkiledi {Acil Yardım!!!}
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Postbit classic deki postbit sıralamasını değiştirdim ve sonuç:
resim
Postbit Classic'in Kodlarını Buraya Yazarsan Hemen Halledelim.
postbit_author_userde kod fazlalığı var. postbit şablonundada useravatar fazlalığı
(30-09-2012, Saat:00:04)ByMasteR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]postbit_author_userde kod fazlalığı var. postbit şablonundada useravatar fazlalığı

Yok Hocam Saçmalama Açık Ağızlı Gülümseme {$post['user_details']} İle {$post['useravatar']} Kodu 2'lemiş Postbit_Classic'te Açık Ağızlı Gülümseme Farkındaysan Avatarda 2lemiş Açık Ağızlı Gülümseme
(30-09-2012, Saat:00:13)coney Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(30-09-2012, Saat:00:04)ByMasteR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]postbit_author_userde kod fazlalığı var. postbit şablonundada useravatar fazlalığı

Yok Hocam Saçmalama Açık Ağızlı Gülümseme {$post['user_details']} Bölüm'ü 2'lemiş Postbitte Açık Ağızlı Gülümseme

hayır imperial temasında durum yeri yukarda farkındaysan. oynarken iki kere bırakmış. veya avatar da userdetails de iki kere lemiş Açık Ağızlı Gülümseme
Postbit Classic'in İçeriğini Gösterirse Arkadaş Durum'u Halledicez Açık Ağızlı Gülümseme
(30-09-2012, Saat:00:15)coney Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Postbit Classic'in İçeriğini Gösterirse Arkadaş Durum'u Halledicez Açık Ağızlı Gülümseme

Yok saol kardeş...Bütün Sorunlarımı Çözdüm Açık Ağızlı Gülümseme
Tamam Ozaman Sıkıntı Yok Gülümseme
Sayfalar: 1 2