MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forumumda Konuyu Kapatamıyorum ve silemiyor bakarmısınız?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar forumumda bir konuyu silmek istiyorum yaına tik koyuyorum ve Konuyu sili seçip git diyorum ama olmuyor ben tik koyunca tiki görmüyor Git (0) Yazıyor Zaten Sorun Nedir?
Sayfayı yenileyip tekrar deneyin oluyor mu peki? Ayrıca hızlı cevap gönderebiliyormusunuz?
Temayı indirip tekrar yüklemeyi deneyin...
Birde bazı pluginler işaretlemenize engel olabilir
Bir sitede havayi fişek plugni engel oluyordu onu kaldırdığımızda sorun çözüldü idi

ilk önce pluginleri kapatıp işaretlemeyi deneyin olmassa diğer temaları seçip deneyin
Site adresini yazsaydınız daha iyi olurdu..
Arkadaşlar Hızlı Cevap Var Forumumda Ve Sayfayı Yeniledim Değişen Birşey yok Ayrıca Forumun Adresi Bu

http://www.tamforumun.tk

Hazır bişeydaha soracağım konu açarken forumumda font yazı boyutu büyklük falan ayarlıyoamıyorsun Temayla alakalı galiba google chromeyi kabul etmiyor sanırsam :S
Yukarıdaki yazdığım işlemleri yaptınızmı?

wysiwyg editörü yüklü olması gerekir
birde Kategori/forum açarken Ek seçeneklerden html kodları aktif edilsinmi seçeneğini işaretlemeniz gerekir
(26-09-2012, Saat:13:14)aslanemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar forumumda bir konuyu silmek istiyorum yaına tik koyuyorum ve Konuyu sili seçip git diyorum ama olmuyor ben tik koyunca tiki görmüyor Git (0) Yazıyor Zaten Sorun Nedir?
forumdisplay_inlinemoderation şablonunu orjinale çevir.
(26-09-2012, Saat:16:30)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-09-2012, Saat:13:14)aslanemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar forumumda bir konuyu silmek istiyorum yaına tik koyuyorum ve Konuyu sili seçip git diyorum ama olmuyor ben tik koyunca tiki görmüyor Git (0) Yazıyor Zaten Sorun Nedir?
forumdisplay_inlinemoderation şablonunu orjinale çevir.

Kardeşim Seçeneklere Tıkladığımda tam Düzenle Diyor Orjinale Çevir Diye Bir Seçenek Görmüyorum!