MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Admin paneli [ Illegal string offset 'flash_message] Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sorun: Admin paneline girince alttaki hataları alıyorum, ve ftp de error_log dosyaları oluşuyor..
sorun resmi: resim
PHP Kod:
Warning [2Illegal string offset 'flash_message' Line134 Fileyonetim/inc/class_page.php PHP 5.4.7 (Linux)

/
yonetim/inc/class_page.php     134     errorHandler->error
/yonetim/modules/home/index.php     40     DefaultPage->output_header
/yonetim/index.php     483     require 

Site: http://www.ebicom.org
Merhaba

Sürüm Güncellemelerinizi yaparsanız hatalarınızın çözüleceğine inanıyorum.

Ayrıca şunuda deneyebilirsiniz

Yonetim Sağ Ok index.php sayfanızı açarak 154. satırı

Kod:
"data" => serialize(array()),
                );
                $db->insert_query("adminsessions", $admin_session);
                $admin_session['data'] = array();
bu şekilde değiştirin.
Çok Teşekkür Ederim güncelleme yaparak sorun çözüldü...
Herhalde alttaki koduda eklersem düzelirdi sorun
resim

Şimdi Admin paneline ilk giriş yaparken bu hatayı veriyor sayfayı yenilendiğinde hata gözükmüyor
Birde ftp de error_log diye dosya her zaman boyutu büyüyor
Siliyorum tekrar yavaş yavaş doluyor akşam sildim sabah 1MB olmuş aynı logdan admin klasöründede var..
Forumunu hangi sürüme güncelledin?
Admin klasörünü silip hangi sürümü kullanıyorsanız o sürüme ait paketi indirin ve ondaki orjinal admin klasörünü yüklemeyi deneyin.

Ayrıca ftp'de oluşan error_log dosyasını açıp bakın içinde hata sebepleri yazıyor ve o hataları buraya ekleyin birde biz bakalım.
Bu arada siz muhtemelen sırasıyla güncelleme yapmadınız ve sürümler arasında sıçarama yaptınız, yoksa bu şekilde hata vermemesi gerekirdi..
Admin klasör adı değişik olduğundan güncelleme dosyalarını yüklerken bu klasörün içeri değiştirilmemiş sanırım.

Bu tip sorunlar olmaması için admin veya config dosyası ayarlarının default şekle getirildikten sonra güncelleme yapılması gerekir.
(25-09-2012, Saat:16:58)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Admin klasör adı değişik olduğundan güncelleme dosyalarını yüklerken bu klasörün içeri değiştirilmemiş sanırım.

Bu tip sorunlar olmaması için admin veya config dosyası ayarlarının default şekle getirildikten sonra güncelleme yapılması gerekir.

Haklısınız hocam, mantıklı bir cavap oldu, muhtemelen güvenlik önlemleri aldı ve klasör ile dosya isimlerini eski haline getirmediği içinde bu hata oluşmuş olabilir..
Sayfalar: 1 2