MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konu Açarken-Yorum Yazarken Yorum Seçenekleri Bozuluyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim
resim
Gördüğünüz Gibi Yeni Mybb Kullananlar Var Ben Kodları Elimlede Yazabiliyorum Ama Onlar..
Site Adı:Fpslife.Com
karşıma çıktın şansa bak :O Neyse. Cloudflare, cdn cache, veya baska 3.parti birsey yapmıssın belli. Cloudflare kullanıyosan ayarlardan kaynaklaniyor Göz kırpma
Cloudflarr kullanıyor musunuz
evet düşmanlarımız var.. çok site çökerttik Açık Ağızlı Gülümseme
(19-09-2012, Saat:16:13)AllenBeKo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]evet düşmanlarımız var.. çok site çökerttik Açık Ağızlı Gülümseme

ping atmaylamı? Neyse... Bütün özellikleri kapayın /off yapın. Sonra güvenlikte temel secenegi medium yapin yeter.
ddos atmayla Açık Ağızlı Gülümseme sonra index atmakla... Gülümseme örnek verim hiledunyasi şimdiki adıyla hitlan.net
(19-09-2012, Saat:16:16)AllenBeKo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ddos atmayla Açık Ağızlı Gülümseme sonra index atmakla... Gülümseme örnek verim hiledunyasi şimdiki adıyla hitlan.net
tamam anladik... Neden yazdin ki bunu simdi? Alakasiz? Ayrica sorun cevaplandi. Evet bir admin 100den fazla lisansı+tc nolarını+ozel bılgılerını+alan adını PARA ile satiyorsa... neyse forum kurallarina uyalim.
Oldu Eywallah... Gülümseme

(19-09-2012, Saat:16:18)ByMasteR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(19-09-2012, Saat:16:16)AllenBeKo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ddos atmayla Açık Ağızlı Gülümseme sonra index atmakla... Gülümseme örnek verim hiledunyasi şimdiki adıyla hitlan.net
tamam anladik... Neden yazdin ki bunu simdi? Alakasiz? Ayrica sorun cevaplandi. Evet bir admin 100den fazla lisansı+tc nolarını+ozel bılgılerını+alan adını PARA ile satiyorsa... neyse forum kurallarina uyalim.
lafın hm ye miydi Açık Ağızlı Gülümseme ahahah kurallara uyalım tamam.. Sen Neden ping Atarakmı Dedin HD yi Çökerten Grupta Bende Vardım..
Sayfalar: 1 2