MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sitemi İşletecek Biri/Birileri Aranıyor...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Malumunuz okullar başladı sitem ile ilgilenemiyorum. Lise derslerinin yoğunluğu arasında bakacak zaman olmayacak. Forumumu güvenilir bri/birilerine emanet etmek istiyorum.

Günlük 50-100 konu açmasına filan gerek yok. 3-5 tane yeter. Ama konular özgün olursa çok iyi olur. Bu kişi/kişileri moderatörlük ile başlatacağım. İyi giderse 1 aya kalmaz admin bile yapabilir hatta ftp verebilirim. Reklam gelirleri olursa onlarıda bunlara verebilirim.

Şuan bazı yerlerde ücretli reklamlar veriyorum. Hitlerimi vs. arrtırmaya çalışıyorum.
hem sitene bakacak hemde 3-5 konu açacak böyle biri varsa gelsin beni bulsun süper mod. yapayım Gülümseme
(17-09-2012, Saat:21:18)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hem sitene bakacak hemde 3-5 konu açacak böyle biri varsa gelsin beni bulsun süper mod. yapayım Gülümseme

Konumu baltalamayalım. Lafın kısası forumumu işlecek biri aranıyır Süper
yok hocam konu baltalamak değil zor bulursunuz demek istiyorum
(17-09-2012, Saat:21:18)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hem sitene bakacak hemde 3-5 konu açacak böyle biri varsa gelsin beni bulsun süper mod. yapayım Gülümseme

Ben de isterim Açık Ağızlı Gülümseme
(17-09-2012, Saat:21:24)amiralhack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Ben de isterim Açık Ağızlı Gülümseme

Konuyu açmaz olaydım Açık Ağızlı Gülümseme
Üye sayısına baglı olrak ben yardımçı olurum