MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: konu editoru yok yardım lütfen ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
resim

arkadaslar resimdede gördügünüz gibi konu editoru yok yani konudaki renkleri kalınlıgı vs ayarlama yeri yok ne yapamam gerek yardımcı olun üzgün ?
daha demin aynı sorunbenim başıma geldi acaba mybb adminpanelini güncellerken sorunmu oldu tüm adminlere bölemi oldu

Kullanıcı paneli - seçenekleri düzenle -Mesaj Sayfalarında Mykod Seçenekleri Gösterilsin mi? İşaretli olsun.

Sorun Çözüldü
(15-09-2012, Saat:18:28)LegansTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]daha demin aynı sorunbenim başıma geldi acaba mybb adminpanelini güncellerken sorunmu oldu tüm adminlere bölemi oldu

Kullanıcı paneli - seçenekleri düzenle -Mesaj Sayfalarında Mykod Seçenekleri Gösterilsin mi? İşaretli olsun.

Sorun Çözüldü

denedim olmadı hocam ? üzgün
(15-09-2012, Saat:18:29)istiklal35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-09-2012, Saat:18:28)LegansTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]daha demin aynı sorunbenim başıma geldi acaba mybb adminpanelini güncellerken sorunmu oldu tüm adminlere bölemi oldu

Sorun Çözüldü

denedim olmadı hocam ? üzgün

bende oldu valla
Mdp Yöneticileri konuya bakmıyy üzgün
Bakmama gibi bir durum yok hocam ancak birde şu var her çözüme aynı anda yetişemiyoruz bu yüzden biraz gecikme oluyor

Öncelikle bunun birçok nedeni var ama ana nedenleri şunlar
  • Editor.js dosyasıyla hatalı oynamak
  • Sitenizde jquery veya diğer javascript kütüphanelerinde çakışma yaşamak
  • Alıntı:Kullanıcı paneli - seçenekleri düzenle -Mesaj Sayfalarında Mykod Seçenekleri Gösterilsin mi? İşaretli olsun.

Birde default temada deneyin olacak mı?
(15-09-2012, Saat:18:43)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bakmama gibi bir durum yok hocam ancak birde şu var her çözüme aynı anda yetişemiyoruz bu yüzden biraz gecikme oluyor

Öncelikle bunun birçok nedeni var ama ana nedenleri şunlar
  • Editor.js dosyasıyla hatalı oynamak
  • Sitenizde jquery veya diğer javascript kütüphanelerinde çakışma yaşamak
  • Alıntı:Kullanıcı paneli - seçenekleri düzenle -Mesaj Sayfalarında Mykod Seçenekleri Gösterilsin mi? İşaretli olsun.

Birde default temada deneyin olacak mı?

Hocam Defaulttada aynı

Kod:
[*]Editor.js dosyasıyla hatalı oynamak  -- oynama yapmadım
[*]Sitenizde jquery veya diğer javascript kütüphanelerinde çakışma yaşamak - bunu acarsanız severim :)
[*][quote]Kullanıcı paneli - seçenekleri düzenle -Mesaj Sayfalarında Mykod Seçenekleri Gösterilsin mi? İşaretli olsun.- denedim olmuyor :(

Yardım Edin Hocam Bi Yol Bulun lütfen :/
newthread şablonunda {$codebuttons} kodu varmı kontrol et.. Yoksa </textarea> kodunun altına ekle.
Sorun düzelmezse,
Başka isimde Yeni default temayı yükle ve onu varsayılan yapıp editörü kotrol et.
Kod:
http://s2.dosya.tc/server19/xlagzA/1.4Default-theme.rar.html

Bu temada hata vermiyorsa muhtemelen Kurduğun veya elle eklediğin eklentilerde sorun var.
Eklentilerini birer birer kapatıp. editörü deneme yap. Böylelikle hatayı bulabilirsin.
Sayfalar: 1 2 3 4