MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: HAtalı ve Denenecek diğer şeyler yazılarının değiştirilmesi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Prov6'nın kendi temasını (XPSERKAN) kullanıyorum. Aşağıdaki resimlerde gösterdiğim "HAtalı" ve "Denenecek diğer şeyler" yazan bölümlerin nerede olduklarını bulamadım, şablonlara ve dil dosyalarına baktım.
Neredeki bunlar Kararsız

Site:
Kod:
www.enharika.net

resim

resim
onu bende merka ediyorum bilen varsa söyleyebilir mi Nasıl - Neydi
xlm dosyasında o kelımelerı aratın cıkacaktır ama bı yontem buda kendı yontemım D:
(15-09-2012, Saat:15:22)KaDiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]xlm dosyasında o kelımelerı aratın cıkacaktır ama bı yontem buda kendı yontemım D:

temanın xml dosyasını tarattım ikisi de yok. Yani php dosyalarında bu yazılarKararsız Ama hangisinde.
Hata şablonları var mı?
(15-09-2012, Saat:15:30)Deltoid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hata şablonları var mı?

Hata şablonlarına baktım. Hatta temanın xml dosyasını da tarattım. Temada değil yazılar. Ya dil dosyalarında ya da başka bir dosyada ama nerede bulamadım Açık Ağızlı Gülümseme üzgün
Google seo olmasın Gülümseme
(15-09-2012, Saat:15:39)ByMasteR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Google seo olmasın Gülümseme

Sağolun hocam Açık Ağızlı Gülümseme +teşekkür

Admin paneli/ayarlar/Google SEO 404 Ayarları/ 404 widget'ini Hayır seçtim oldu sayenizde Süper
Sayfalar: 1 2