MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Cometchat Yardım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar Siteme Cometchat Eklentisi Kurdum.Fakat Cometchat'ta Bazı Ayarlar Yapınca Kaydetmiyor.Bunun Sebebi Nedir Acaba ?
Ben de bunun sebebini çözemedim Gülümseme
Bu yüzden ayarlarını direk olarak cometchat/config.php dosyasından değiştiriyorum.

Modüllerinin ayarlarını ise /cometchat/modules/modülün adı/config.php dosyasından,
pluginlerinin ayarlarını ise /cometchat/plugins/pluginin adı/settings.php dosyasından değiştiriyorum Süper
Peki yeni modül nasıl eklicem?
bu tür eklentileri kullanmamanızı öneririm.
(14-09-2012, Saat:13:14)crazyzaza95 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Peki yeni modül nasıl eklicem?

Her işlemi anadizindeki config.php'den yapabilirsiniz:

Örnek:
Kod:
$trayicon[] = array('home','Anasayfa','/index.php','','','','','','');
$trayicon[] = array('chatrooms','Toplantı Odası (Şifreli)','modules/chatrooms/index.php','_popup','500','300','','1','1');
$trayicon[] = array('announcements','Duyurular','modules/announcements/index.php','_popup','280','300','','1','1');

Kod:
/* Eklentiler */

$plugins = array('smilies','games','chattime','clearconversation','report','block');

(14-09-2012, Saat:15:07)AttAcK.58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bu tür eklentileri kullanmamanızı öneririm.

Hem CPU'yu kasması hem de yasadığı olmasından dolayı bu yoruma katılıyorum Süper
adam 500 dolara satıyor eklentiyi :p
gerekli yerlere yazma izni vermediğinizden oluyor...

# cometchat/config.php
# cometchat/plugins (Alt Klasörlerede Uygula Seceneğini İşaretle.. )
# cometchat/modules (Alt Klasörlerede Uygula Seceneğini İşaretle.. )

bu dosyaların cmod değerini 777 yapınız.