MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: mybb'de böyle bi site yapılabilirmi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
merhaba arkadaşlar...bi internet radyosu kurmak istiyorum..ancak site olayında sıkıntılıyım..mybb yi slowtürkün sitesi gibi şekle sokmak mümkünmü....yada ona benzer...
resim

eğer değilse alternatif sunabilirmisiniz...teşekkürler..

Sapan

Merhabalar,

Çok uğraşırsanız herşey yapılabilir aslında ama MyBB genel olarak forum için kullanılan bir sistemdir.

Böyle bir site yapmak istiyorsanız size tavsiyem Ücretsiz veya Ücretli PHP/ASP scriptlere bakmanızdır.
Eğer çok bütçeniz yoksa wordpress blog sisteminin altyapısını kullanarak tema ile aynı görüntüyü verebilir ve kullanabilirsiniz. Wordpress hakkında bilgi almak için Google size yardımcı olacaktır.

Ayrıca Ücretli/Ücretsiz Script veya Wordpress tema satın almak isterseniz R10 ve WMARACİ Webmaster Forumlarından bulabilir veya Google ile arama yapabilirsiniz.

Saygılarımla,
birkerebiriki.
Bu MyBB ile yapılabilir, çok zor birşey değil. Biraz kod bilginiz varsa gayet rahat yapabilirsiniz.
Aynı Slowturk temayı Mybb'ye index olarak geçirebilirim.
kod bilgim yok malesef, wordpress denedim bişey anlamadım,çok karışık geldi..mybb yi sevdiğim için yapılabilirmi acaba die düşünmüştüm..bana detaylı yardımcı olabilecek varmı arkadaşlar..
Öncelikle hocam MyBB bir forum yazılımıdır.Yani portal tarzı,tek paylaşımlık yazılım sistemi değildir.Lakin,biraz deneme yanılma yoluyla mybb'nin portal sayfasını özelleştirebilirsiniz.

Bu hem zaman alacaktır hem de tam istediğiniz gibi olmayacaktır nedeni ise mybb bir forum yazılımıdır.

Wordpress size çok daha yardımcı olabilir.Bunla birlikt Data Life Engine (DLE) 'de size yardımcı olacaktır.Ha unutmadan birde Jooamla var kaliteli bir sistemdir.

Dle hakkında detaylı bilgi için ;
Kod:
dlematik.com

Wordpress hakkında detaylı bilgi için ;
Kod:
tr.wordpress.org

Jooamla hakkında detaylı bilgi için ;
Kod:
joomlatr.org

Ayrıca internette Ücretsiz/Deneme sürümleri olan radyo scriptleri mevcuttur.Google ve Yandex'ten arayarak detaylı belge/dökümanlara ulaşabilirsiniz.

Size tavsiyem,biraz bütçeniz ayarlamak ve radyo script ve domain+host alabilcek maddi birikime sahib olmaktadır.Ama eğer bu konuda kendinizi denemek istiyorsanız yukarda yazdıklarımla başlayabilirsiniz.

İyi forumlar
Hocam ben ve arkadaşım Mybb üzerine Blog yazdık. Bunu da kolaylıkla index'e çevirebilirim.

Örnek olarak arkadaşımın Mybb üzerine yazdığı Blog;

Kod:
http://blogmehmet.10tl.net/
bilgiler için saolun arkadaşlar..peki scrip ten domaine,hosta kadar ücretli yapılsa ne kadara maal olur acaba..
Sayfalar: 1 2