MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: R10 politikasıyla uyuşmuyormuşum.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bugün kendi sitemin e-maili ile r10a başvurdum ama kendimden bahsettiğin bölüm politikalarıyla uyuşmadığından hesabım silindi.

İnterneti ne için kullanmam gerekiyor acaba bilen var mıHayal Kırıklığı
Geçenlerde bende üye oldum. Kendimden hiç bahsetmedim. Üyeliğim aktifleşti. Ne hikmetse 1 saat sonra multi üyelikten yasaklandı..
benim üyeliğimde hiç bir sorun yok internetle ne zaman tanıştığımı site kurmayı nasıl öğrendiği mi filan yazdım kabul edilmişti sen yazmıştın?
Ben destan yazdım yinede kabul edilmedi.
(10-09-2012, Saat:13:58)kinghalil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]benim üyeliğimde hiç bir sorun yok internetle ne zaman tanıştığımı site kurmayı nasıl öğrendiği mi filan yazdım kabul edilmişti
(10-09-2012, Saat:15:03)turkerpolat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(10-09-2012, Saat:13:58)kinghalil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]benim üyeliğimde hiç bir sorun yok internetle ne zaman tanıştığımı site kurmayı nasıl öğrendiği mi filan yazdım kabul edilmişti

niye alıntı yapıyorsun anlamadım?
(10-09-2012, Saat:15:22)kinghalil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(10-09-2012, Saat:15:03)turkerpolat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

niye alıntı yapıyorsun anlamadım?

İnsalar birinin yorumuna katılırsa böyle alıntı yapıyorlar. Zıt birşey anlama yani.
(10-09-2012, Saat:15:29)Gorkew Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İnsalar birinin yorumuna katılırsa böyle alıntı yapıyorlar. Zıt birşey anlama yani.

bilmiyordum hocam teşekkürler Gülümseme