MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şablon Uyarlama
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar , Ben Profil Yorumları Eklentisi için Yorum bildirimi gibi birşey geldi .
2 dk içersinde
PHP Kod:
<table height="43" cellspacing="0" cellpadding="0" border="0" background="http://mrtrans.org/duy.png" width="438">
    <
tbody>
        <
tr>
            <
td>              <a href="/member.php?action=profile&uid={$mybb->user['uid']}title="{$lang->profile_comments}">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;<span style="font-size: large;"><span style="color: rgb(255, 0, 0);"><strong>{1}</strong></span></span>&nbsp;&nbsp;<strong> </strong>  <strong>Yeni Ziyaretçi Mesajınız Bulunmaktadır.</strong></a></td>
        </
tr>
    </
tbody>
</
table
şu kodu hazırladım fakat , Bu Duyurunun Sadece "Yeni Yorum Yapıldığında " Çıkmasını istiyorum . Aslında aklıma bir fikir gelmişti . Bu kodun tamamını Dil Dosyasından o kaç yorum geldiğine dair çıkan sayaçla değiştirdim ama php kodları nedense orada çalışmadı . hangi kod yazıyorsa o koda yönlendirmeye çalıştım . örnek
Kod:
siteadresim/member.php?action=profile&uid={$mybb->user['uid']}
şeklinde ayarlayınca , tıklandığında tarayıcıda gene
Kod:
siteadresim/member.php?action=profile&uid={$mybb->user['uid']}
olarak cıkıyor. Lütfen yardım .
Tek Kelime Anladıysam MArslı Oliyim
Profil Yorumları eklentisinde Bu özellik var zaten. Eklenti Ayarlarından Alert bar seçeneğini aktifleştirmemişsiniz.