MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İmperial
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
bana bu temanın güvenlisini yani zararlı dosyaların silinmiş hali bide türkçe halini bulabilecek varmı bir tane buldum login box bozuk temada sorunlar ve kaymalar var son zamanlarda bir çok kişide gördüm ama herkes para verecek değil ya muhtemelen bedavaya bulanlar olmuştur ama çalışanı varsa banada versenizde yeni temamı İmperial temasını editleyerek ve ya kodlarını kopyalayarak yapsam
Ben komple türkçe yaptım. Hatta loginbox'ta giriş text kısmındaki aşağı doğru kayıklığı da düzelttim.
Ücretli bir tema olduğu için kesinlikle paylaşmıyorum ve kullanmıyorum da.. Adam okadar uğraşmış emek vermiş emeğe saygısızlık yapmamak gerekir.
ya arkadaş bende var login box kodunu ver bide türkçe konu ikonları lazım hepsi yabancı web sitelerinde paylaşılıyor ama ya bozuk yada yabancı dil bana türkçe lazım nolur yardım edin muhtemelen o temadan bir kaç kısmı yeni temamda olacak sadece bukadar sitem yok zaten bııraktım o işleri tema yapımında lazııııım
Resmen warez yayınlamamızı istiyorsun bu kesinlikle yasaktır. Konu kilit. Tekrarında ban.