MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Proje İstek.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlarım Merhaba Site Acmayı Düsünüyorum Ama Elimde Suan Proje Yok Gülümseme Alan Adı Host Hazır Ama Proje Yok Acaba Bana Aklınızda Bi Proje Varsa Verebilirmisiniz.? Öncelikle Oyun Falan olmazsa güzel olur cünkü oyun suan en cok kullanılan takip edilen evet ama Onun adınada cok site var Gülümseme düsük daha adı cok duyulmamış gibi.Olursa memnun olurum.Genel Forumda Olmaz Gülümseme

Bütçe önemli deil
Site Türk Site Olursa İyi Olur.
bütçe yazsaydınız iyi olurdu Gülümseme
(03-09-2012, Saat:16:34)kinghalil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bütçe yazsaydınız iyi olurdu Gülümseme

Yazdım bilgi icin teşekkürler.
Torrent Crack Serial İllegal Warez vs. bunlar çok ilgi görüyor. Mesela Bir Örnek
Warezmaster
warezim
illegal
Hocam onların adınada cok acılmış site var Dedigim gibi cok acılmamıs Açık Ağızlı Gülümseme
(03-09-2012, Saat:16:46)Hakan Cengiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam onların adınada cok acılmış site var Dedigim gibi cok acılmamıs Açık Ağızlı Gülümseme

yasal olup olmaması önemli mi Gülümseme
(03-09-2012, Saat:16:50)kinghalil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-09-2012, Saat:16:46)Hakan Cengiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam onların adınada cok acılmış site var Dedigim gibi cok acılmamıs Açık Ağızlı Gülümseme

yasal olup olmaması önemli mi Gülümseme

Siz Söyleyin Projeyi Bakarız Gülümseme
premium link generator sitesi kurun hocam Gülümseme
Sayfalar: 1 2 3