MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteme girilmiyor.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Web site Site Adresi :
Kod:
paylastir.net
Versiyon MyBB Sürümü : 1608
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : seo
Sitenize Firewall Kurulumu (Çok Kolay Şekilde)
vs.
Hata-Sorun Sorun açıklaması : : siteme girilmiyor. admin paneline ve sunucuya giriş yapabiliyorum. forumu kullanıma kapatınca bakımdayız yazısı geliyor. ama açınca sayfa bulunamadı hatası alıyorum.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : siteme girin görürsünüz...
evet aynı sorun bendede var Cpanel ve FTP sunucusuna ulaşıyorum ama siteye giremiyorum

Site adresi :
Kod:
fullwarezscript.com
sitenize girilmiyor die bişey yok.giriliyor fakat index şablonunu bozmuşsunuz.index şablonunu orjinaline çevirin sorun kalmaz.
resim
(02-09-2012, Saat:17:33)AxooR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]evet aynı sorun bendede var Cpanel ve FTP sunucusuna ulaşıyorum ama siteye giremiyorum

Site adresi :
Kod:
fullwarezscript.com

hostunuz down olabilir.hosting firmasıyla görüşün.
(02-09-2012, Saat:17:36)AttAcK.58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-09-2012, Saat:17:33)AxooR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]evet aynı sorun bendede var Cpanel ve FTP sunucusuna ulaşıyorum ama siteye giremiyorum

Site adresi :
Kod:
fullwarezscript.com

hostunuz down olabilir.hosting firmasıyla görüşün.

admin paneline girebiliyorum forumun.
"Paylas" foruma giriliyor.çerezlerinizi silin.temanızı yeniden yükleyin sorun kalmaz.bn şuanda paylastir.net forumuna girebiliyorum.ayrıca temanızda mybb.biz sitesinin kullandığı temadır.asıl adını unuttum ama ücretli bir temadır. footer kısmınada tema düzenleyen: Admin]InfeqTecq & 1st4n6uL. yazmışsınız. sanki temayı kendiniz yapmışsınız gibi.
Yok ben buldum paylastir.net/login yazsın tamamdır
Sayfalar: 1 2 3