MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteme Giriş Yapmaıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Beyler Dün Giriyodum Ama Bugün Giremedim Kullanıcı Adımı Şİfremi Yazıyorum Girmiyo Admin Kp Giriyo Normal Sitedeki indexde girişe Kullanıcı Adımı Şifremi Yazıyorum Başarıyla Girdiniz Yazıyo Ama Kullanıcı Kp Admin Kp Yazısı Yok Giriş Yap-üye ol Yazısı var üzgün Admin kp girmiyo

güncell
Ya şu şablonu kullansanıza ! Free host mu kullanıyorsunuz ? [10tl.net mi ?]
10tl.net niye kullanıyım kardeşim
Sitenizin bu konudaki ayarlarını tam yapın sorun kalkacaktır

İyi günler arkadaşlar yardımınız lazım

resim

Bu hatayı alıyorum yardım edermisiniz...

nerde hatam var..bi an da oldu..

SİTEMDEN DE BAKABİLİRSİNİZ

Yardımlarınızı bekliyorum
(01-09-2012, Saat:22:01)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenizin bu konudaki ayarlarını tam yapın sorun kalkacaktır

olmuyo çerezi sildim admin kp giriyoda fakat forum yönetimine filan bastığınızda yine giriş sayfasına yönlendiriyo
.httacces dosyasından herhangi bir düzenleme yaptınız mı hocam ? sitenizin şablonlarına herhangi bir kod eklediniz mi ? Ftp'nize mybb dosyaları dışında herhangi bir dosya attınız mı ? bunları kontrol edip geri dönüş yaparmısınız net bir cevap verebilmemiz için...
(01-09-2012, Saat:22:13)bulda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İyi günler arkadaşlar yardımınız lazım

resim

Bu hatayı alıyorum yardım edermisiniz...

nerde hatam var..bi an da oldu..

Kod:
http://www.forum.bulda.net

Yardımlarınızı bekliyorum

Lütfen sorunuzu başka konuların altına yazarak cevap beklemeyin çünkü sorunuz orada kaybolacaktır.Ayrıca mybb kurulum yapmadısyanız

Kod:
http://www.forum.bulda.net/install
klasöründe yapabilirsiniz.Eğer yapmışsanız install klasörünü silin sorun kalkar
(01-09-2012, Saat:22:15)NeOn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(01-09-2012, Saat:22:01)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenizin bu konudaki ayarlarını tam yapın sorun kalkacaktır

olmuyo çerezi sildim admin kp giriyoda fakat forum yönetimine filan bastığınızda yine giriş sayfasına yönlendiriyo

Merhaba

Çerez Silmek Değil bakın orada inc/settings.php dosyasını düzenliyor sizde oradaki dosyayı düzenleyeceksiniz
Sayfalar: 1 2