MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: AttAcK.58 Duyuru Panosu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bu Duyuru Panosunu Forumdan Bi Arkadaş İstemişti Onun İçin Yapmıştım Ama Başkaları da Faydalansın Diye Buradan Paylaşıyorum...

Ekran Görüntüsü;
resim

global.css ekle;
PHP Kod:
#duyuru {

backgroundurl(Buraya Duyuru Panosunun Arkaplanında Olması İstediğinz Resmin Yolunu YazınızÖrneğin:images/duyuru.png);

width100%; Buradan Duyuru Panelinin Genişliğini Ayarlıya Bilirsiniz.

color#fff; Buradan Duyuru Panelindeki Yazının Rengini Ayarlıyabilirsiniz.Şuanda Beyazdır.

height:30pxBurayı değiştirmeyiniz.

line-height:30pxBurayı değiştirmeyiniz.

text-align:centerBuradan yazının ortalı sağda veya solda olmasını sağlayabilirsinizleft:sol center:orta right:sağ
    border
:1px solid #2aa4dd; Buradan kenerlık kalınlığını ve rengini değiştirebilirsiniz.

font-size15pxBuradan yazının büyüklüğünü Değiştirebilirsiniz.

border-radius2pxBurası ise tablonun ovallik ayarıdır.Sayı artırıldıkca ovallikte artar.

header şablonunda istediğin yere ekle;
PHP Kod:
<div id="duyuru">
Duyuruyu Buraya Yazın... AttAcK.58
</div

Görüntü eklenmiştir.
Daha da geliştirilebilir fakat pek vaktim yok inş önümüzdeki günlerde daha iyisini paylaşırım.
Caps please.
Sunu konuya ekle headera yapıştırsaniz her yerde gözükür. Ama ındexe yapistirirsaniz sadece ana sayfaa gözükür. Birde bir demo veya caps.
AttAcK.58 Temam Yakında Sizlerle Paylaşımda...
Kardeşim ben dediklerini yaptım fakat sitemde arkaplan görünmüyor sadece burayı düzenleyiniz yazıyor o arkaplan görünmüyor nasıl düzenleyebilirim ? lütfen yardımcı ol Gülümseme sitem : sanal-craft.besaba.com
(28-08-2013, Saat:14:40)AlertTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kardeşim ben dediklerini yaptım fakat sitemde arkaplan görünmüyor sadece burayı düzenleyiniz yazıyor o arkaplan görünmüyor nasıl düzenleyebilirim ? lütfen yardımcı ol Gülümseme sitem : sanal-craft.besaba.com
Telif hakkı linklerinizi eklemediğiniz sürece bizden destek alamassınız.
(28-08-2013, Saat:14:46)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(28-08-2013, Saat:14:40)AlertTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kardeşim ben dediklerini yaptım fakat sitemde arkaplan görünmüyor sadece burayı düzenleyiniz yazıyor o arkaplan görünmüyor nasıl düzenleyebilirim ? lütfen yardımcı ol Gülümseme sitem : sanal-craft.besaba.com
Telif hakkı linklerinizi eklemediğiniz sürece bizden destek alamassınız.

Daha yeniyim pardon telif hakkı linki derken ?
Yenisiniz anlıyorum ama üye olmadan önce şu kuralları okumayı deneseniz daha iyi olur.
Bkz : tr.mybbdepo.com/copyright-telif-hakki-linklerini-silenler-dikkat-konusu.html
Sayfalar: 1 2