MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyShoutBox Tüm Mesajları Göster -Sorunu Var.!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar ! Ben MyShoutbox Kurdum , Bu Siteden İndirdim - Son Sürümü 1.7 Yükledim Ama Bir Sorunum Var , Sohbet Sayfasından Tüm Mesajları Gösteri Tıkladığımda Temanın Üstünde Garip Bir Yazı Çıkıyor - Hata Veriyor - Hem Güvenilir - Sorunsuz Yazmışsınız - Bu Nasıl Oluyor , Bu Sorunu Nasıl Halledeceğim - Bilgisi Olan Yazsın .!!

Resimle Göstereyim :

resim
veritabanı ya da php kod hatasından dolayı böyle oluyor.tekrar kur istersen
tam bilmiyorum düzelir mi itp.lang.php yi yedeğini alıp silmeyi dene
Bu Sorun Genel Bir Sorun Sanırım - 1.5 İle 1.7 Sürümlerde Olan MyShoutBox'dan Kaynaklanıyor ,Php Kodlamasından Kaynaklanıyor , 3 Sefer Sildim Ve Tekrar Kurdum Yine Aynı Hatayı Veriyor - 1.5 Sürümünü İndirdim Kurdum , Oda Arızalıydı , Ne İse En Azından Haberiniz Olsun , Kurmanızı Tavsiye Etmem ..!!
(29-08-2012, Saat:20:13)DuMaNBey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu Sorun Genel Bir Sorun Sanırım - 1.5 İle 1.7 Sürümlerde Olan MyShoutBox'dan Kaynaklanıyor ,Php Kodlamasından Kaynaklanıyor , 3 Sefer Sildim Ve Tekrar Kurdum Yine Aynı Hatayı Veriyor - 1.5 Sürümünü İndirdim Kurdum , Oda Arızalıydı , Ne İse En Azından Haberiniz Olsun , Kurmanızı Tavsiye Etmem ..!!

http://warezcim.net/radyo bende sorunsuz çalışıyor