MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kişisel not defteri sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Hocam bunu nasıl ayarlıyabilirim ? resim
Site adresiniz Kafası Karışmış Şu site adresini yazmaya aciz misiniz anlamıyorum ki ? Açık Ağızlı Gülümseme
YUKARIDA SİTE URLESİ VARDI AMA
Kod:
http://www.osmanlifm.net/
metinkandemir siteni
Kod:
http://www.siteadı.com/
olarak yazacaksın. (code tagları içine.) Mesajını düzenle istersen.

Admin KP >> Şablonlar >> Temanız >> Kullanıcı Kontrol Paneli Şablonlar >> usercp_notepad >> Orjinale Çevirip Bir Deneyin. [Zaten orjinalse;]

Kod:
<br />
<form action="usercp.php" method="post">
<input type="hidden" name="my_post_key" value="{$mybb->post_code}" />
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder">
<tr>
<td class="thead"><strong>{$lang->personal_notepad}</strong></td>
</tr>
<tr>
<td align="center" class="trow1" width="100%">
<textarea name="notepad" cols="1" rows="10" class="usercp_notepad">{$mybb->user['notepad']}</textarea>
</td>
</tr>
</table>
<br />
<div align="center">
<input type="hidden" name="action" value="do_notepad" />
<input type="submit" class="button" name="submit" value="{$lang->update_notepad}" />
</div>
</form>

Bunu yazın (yedek alarak). Belki düzelir. Düzelmezse buraya yazın başka kodlara bakalım Mahcup
tamam hocam deniyorum
Olmadı bu bölümdeki kodları kendize uygun oynayın

Kod:
<textarea name="notepad" cols="1" rows="10"
(26-08-2012, Saat:00:15)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Olmadı bu bölümdeki kodları kendize uygun oynayın

Kod:
<textarea name="notepad" cols="1" rows="10"

O kodu ben oynadım hocam deneme sitemde. |rows="10"|u değiştirince aşağı doğru uzuyor. |cols="1"| değiştirince hiçbir şey değişmiyor Kafası Karışmış
resim

Hocam teşekkürler cols="1" 70 olarak değiştirdim sorun düzeldi.Kusura bakma ben yeniyim mybb forum'da senin kadar bilgim yok bi sorunum daha var caps attım bunun için bi çözüm bulabilirmisin
Sayfalar: 1 2