MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: tam ekran sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :www.turkforum.ch
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.8
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
Hata-Sorun Sorun açıklaması Kafası Karışmışitemi tam ekran yapmak istiyorum
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

tesekkurler yardiminizi bekliyorum iyi aksamlar[/php]

arkadaslar css den 990px yazdigini gordum ama o ayari degistirince site saga dogru kayiyor sola dogru gitmiyor bu problemde var ?

yokmu cevaplayacak arkadaslar acil lazimdi?
Merhaba

Sitenizin belli bir tema ayarı vardır.Yani ekran çözünürlüğünüz 800 * 600 olsa bile tema bozulmadan durabilecektir.Bu nedenle siteyi genişletmek tavsiye etmem.
(21-08-2012, Saat:01:58)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Sitenizin belli bir tema ayarı vardır.Yani ekran çözünürlüğünüz 800 * 600 olsa bile tema bozulmadan durabilecektir.Bu nedenle siteyi genişletmek tavsiye etmem.

tavsiyenize tskler ama bunu yapmam gerekiyor soylermisiniz nasil yapabilirim?
Merhaba ;
http://mybb.burakcebel.com/

Şurayı bir inceler misiniz, demek istediğiniz buna benzer bir şey mi ? Tasarım demo ve yeni çalışmalar için kurulmuştur.
(21-08-2012, Saat:01:58)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Adminciğime katılıyorum. Bence de genişletmeyin. Bulunduğumuz zamanda çoğu insan laptop kullanıyor ve bunların çözünürlüğü de genelde 1366x768. Prov6 teması da ekranı gayet verimli kullanıyor. Yüksek çözünürlükle girdiğinizde yine aynı tasarımı kusursuz görüyorsunuz.

Eğer ekranın genişliğine göre (100%) ayarlanır yapacaksanız temayı, tavsiyem orijinali öyle tasarlanmış bir temayı kullanmanızdır Süper
(21-08-2012, Saat:02:44)BurakC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba ;
http://mybb.burakcebel.com/

Şurayı bir inceler misiniz, demek istediğiniz buna benzer bir şey mi ? Tasarım demo ve yeni çalışmalar için kurulmuştur.

evet bunu nasil yaptiniz?
İlk önce global.css e girin oradan
container a girin ve forum genişiliğine istediğiniz pxli girin
daha sonra div#shadow a girin ve container a girdiğinz px in aynısını orayada girin
ve son olarak div#shadow_footer a girin ve yine aynı px i girin

sonra postbit.css e girin ve box-mesaj a girin oradan postbitin boyutunu temanızda taşmıycak şekilde ayarlayın işlem tamam Gülümseme