MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google +1 facebook twitter Forum ayarı sorunu reklam yeri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Apart 1 temasını kullanıyorum logonun en sonuna reklam eklemek istiyorum acenavy temasında bu özellik vardı bide Hoşgeldin, HitMale. Son Ziyaretiniz: 12.08.2012, 05:14 Çıkış Yap yazan yerin yanına
google +1 facebok tweter gibi sosyal ağların eklemek istiyorum bide Teşekkür Butonu + Hide Hack Versiyon 3.1.2 eklentisini kurdum Admin forum ayarlarında 1 tane yerine 6 tane gözüküyor hepsini forum ayarından silmek istiyorum
anlmassınız diye resim upload ettim
resim
resim
Merhaba

İlk Sorunuza cevap veriyim reklam soruna

Admin Paneli Sağ Ok Temalar & Şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Header Şablonlar Sağ Ok header şablonunu açın aşağıdaki koddan sonra reklam kodunu ekleyin ve kendinize uygun düzenleyin

Kod:
{$welcomeblock}

İkinci Sorunuz İçin Şunu Yapın

Admin Paneli Sağ Ok Ayarlar Sağ Ok Forum Ayarları Sağ Ok Ayarları Düzenle Diyerek Fazla Olanları Silebilirsiniz

Hayırlı Bayramlar
(19-08-2012, Saat:14:12)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

İlk Sorunuza cevap veriyim reklam soruna

Admin Paneli Sağ Ok Temalar & Şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Header Şablonlar Sağ Ok header şablonunu açın aşağıdaki koddan sonra reklam kodunu ekleyin ve kendinize uygun düzenleyin

Kod:
{$welcomeblock}

İkinci Sorunuz İçin Şunu Yapın

Admin Paneli Sağ Ok Ayarlar Sağ Ok Forum Ayarları Sağ Ok Ayarları Düzenle Diyerek Fazla Olanları Silebilirsiniz

Hayırlı Bayramlar

olumuyor hocam silme yok
http://mybbdepo.com/admin-paneli-ayarlar...5#pid44335 yardımcı olurmsun lütfen