MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mükemmel Program Projem İçin Ekip Aranıyor!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba değerli mybbdepo kullanıcıları;

Bir Projem var, projemi kısaca şöyle anlatayım;

Sitemizi kurduktan sonra illa ftp erişimine gerek kalmayacak bu program sayesinde.
Programı Açtıkdan Sonra Sitenizin linkini yazacaksınız mybb hangi sürümün olacağını
seçenekler ile seçeceksiniz sizin yerinize kurulumu gerçekleştirecek.Sizin dosya atıp
zaman kaybınıza gerek kalmayacak.
Sitenize kurmak istediğiniz başka uygulamalarda olacak joomla v.s ek olarak programda olacak.
Sitenizin kurulumu otamatik gerçekleşecek database ayarları ile ugrasmıyacaksınız program direk
sitenizin cpanel'ine bağlanacak işlemlerinizi otomatik halledecek.

Gelelim Önemli Kısma;

Bunun için 7 kişilik bir ekibe ihtiyacım var.Ekip Toplandıktan Sonra Yapıma Başlanacaktır ve uygulamanın değişik özellikleride olacağı için biraz yapım uzun sürecektir!
Ve bu uygulama sadece mybbdepo.com için yapılmış olacaktır! Telif Hakları olacaktır!
başka sitelerde yayınlaması durumunda gerekli yerlere başvurulacaktır!

Başvuru İçin Kurallar:
PHP Kod:
PHP,CSS bilmesi gerekli.
En az 5 forumda yöneticilik yapmış olmalı.
Yaşı:+19 Olmalı

Başvuru
PHP Kod:
Ad&Soyad:
Messenger 

Başvuru Sayısı:17
Merhaba,
Projeniz İçin Teşekkürler MyBB Depo İçinde Otomatik Kurulum Gibi Şeyler Hiç Görmedim. Sadece Cpanellerde Gördüm.
(16-08-2012, Saat:20:28)PaTRoN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
Projeniz İçin Teşekkürler MyBB Depo İçinde Otomatik Kurulum Gibi Şeyler Hiç Görmedim. Sadece Cpanellerde Gördüm.

Arkadaş MyBBDepo İçinde Yapmayacak Program Yapacak Anladığım Kadarıyla
web sitesi üzerine olacak yada program tam belli değil işin açıkcası.
Programın %39 kısmı tamamlanmıştır! programın demosu çok yakında!
Bu dediğiniz programla direk site adını yazınca kurulum olursa facebook.com yazarım ve mybb kurarım. Ve FTP olmadan direk site adıyla nasıl kurulum yapılacak anlamadım.
ne gerek var ki? bunun yerine daha güzel şeyler yapabilirsiniz bence Gülümseme
Çalışmanızda başarılar dilerim Süper

programlama bilginiz varsa daha farklı şeyler yapmanızı tavsiye ederim
yapmak istediğiniz program cpanelde mevcut softaculuos otamatik hiç uğraşmadan yükleme var
pek tutulmaz bence, ama yinede bu yolla çıkıp farklı güzel projelerde yaparsınız inşallah...
Sayfalar: 1 2