MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Karakter Sayacı Plugin 1.6 [Türkçe]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Eklenti Adı : Karakter Sayacı
Eklenti Yapımcısı : doylecc
Türkçe Çeviri : Machine
Eklenti'nin Uyumlu olduğu sürümler ; 1.6.x
Eklenti Güvenli mi ? : Güvenli (Test Edildi)

Demo Adres ;
Konu ve yorumlardan bakabilirsiniz.
Kod:
DestekForum.net

Eklenti Açıklaması :
Arkadaşlar bu eklenti sayesinde konu ve yorum gönderecek kullanıcılara ne kadar yorum yazabilirler gibi bir uyarı veriyor.
Şöyle açıklayım size mesala Twitter'da maximum 70 karakter yazabiliyoruz 70 karakteri aşınca twitter uyarı veriyor işte bu eklenti sayesinde MyBB'de konu ve yorum gönderirken bize verilen maxium ve minimum karakter sayılarını göstermek için yazılmış bir eklenti.

Ekran Görüntüleri ;
resim
resim
resim
resim

Eklenti Kurulumu ;

1) Dosya'yı rar'dan çıkartınız içinden çıkan Upload klasörünü olduğu gibi anadizine/roota atın
(sizde public_html/httpdocs olabilir bu dizinlere atıyorsunuz.)

2) Admin Paneli -> Plugin Yönetimi -> Karakter Sayacı eklentisine gelip aktifleştiriyorsunuz hepsi bu kadar.

resim
Rahat bulabilmeniz için yeşil yaptım.

Not : Eklenti'de birkaç hata vardı tarafımdan düzelti ve birkaç eklemeler ile daha hoş ve kullanışlı hale getirildi.

Kolay gelsin,iyi forumlar.
Teşekkürler ellerine sağlık.
Teşekkürler, yararlı bir eklenti Göz kırpma
(09-08-2012, Saat:13:38)Lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler ellerine sağlık.

(09-08-2012, Saat:16:39)BlackCat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler, yararlı bir eklenti Göz kırpma
Rica ederim,güle güle kullanın.
Konu güncellenmiştir.Demo adres yenilenmiştir...
teşekkürler kullanıyorum Gülümseme
3 HAFTADIR BUNU ARIYORDUM! +REP +TEŞEKKÜR!
(24-08-2012, Saat:15:39)MehmetAliCan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]3 HAFTADIR BUNU ARIYORDUM! +REP +TEŞEKKÜR!
Forum Araması diyorum ararsanız bulursunuz...

Rica ederim güle güle kullanın...
Sayfalar: 1 2