MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anasayfa Son Yazarın Grup Rengi + (Kodlu)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ana Sayfa'da Son Mesaj Yazarının Kullanıcı Grup Rengini Göstermek MyBB 1.6 Uyumlu

Ftp’den inc/functions_forumlist.php dosyasını açın ve aşağıdaki adımları uygulayın:

inc/functions_forumlist.php dosyasında bulmanız gereken kodlar:
PHP Kod:
$lastpost_profilelink build_profile_link($lastpost_data['lastposter'], $lastpost_data['lastposteruid']); 

Aşağıdaki kodlarla komple değişin:
PHP Kod:
global $db;
$lastposter_query $db->query("SELECT username, usergroup, displaygroup FROM ".TABLE_PREFIX."users WHERE uid='".$lastpost_data['lastposteruid']."'");
$lastposter_format $db->fetch_array($lastposter_query);
$lastposter format_name($lastposter_format['username'], $lastposter_format['usergroup'], $lastposter_format['displaygroup']);
$lastpost_profilelink build_profile_link($lastposter$lastpost_data['lastposteruid']); 

Ekran Görüntüsü:
resim

Forum Görüntülemede son yazarın grup için aşağıdaki linke tıklayın:
Forum Görüntülemede Son Yazarın Grup Rengini Göstermek[pid][/pid]

AlıntıKaynak: www.mybb.com.tr
Arkadaşlar bunu aynı zamanda forumdaki herhangi bir kategoriye girerkende uygulayabilir miyiz ?
Mesela şuanda index.php de yani functions_forumlist.php forumda rengi gösteriyor. Resimdeki gibi bir kategori içerisine girince renk yok oluyor. Ben kategori içinde de olmasını istiyorum hangi php dosyasına eklemem gerekir ?

edit: forum görüntülemede yazan gönderen ve son yorum bölümünüde renginin görülmesini istiyorum nasıl yapabilirim ?
flood olcak , ama sorunuma cevap alabilirmiyim
(14-11-2013, Saat:18:02)cemm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar bunu aynı zamanda forumdaki herhangi bir kategoriye girerkende uygulayabilir miyiz ?
Mesela şuanda index.php de yani functions_forumlist.php forumda rengi gösteriyor. Resimdeki gibi bir kategori içerisine girince renk yok oluyor. Ben kategori içinde de olmasını istiyorum hangi php dosyasına eklemem gerekir ?

edit: forum görüntülemede yazan gönderen ve son yorum bölümünüde renginin görülmesini istiyorum nasıl yapabilirim ?

+1 bende bunun cevabını bekliyorum. Altforum yani subforumda bu dediğinizi nasıl yapabiliriz ?
Sorun güncel arkadaşlar yok mu bunun bir çözümü ?
muhterem din kardeşlerim forum görüntülemede yazan gönderen ve son yorum bölümünüde renginin görülmesini istiyorum nasıl yapabilirim ? yardımcı olacak var mı
Sağolun Gülümseme