MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kod yazma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba,

Mybb kurulumu yaptım. Alt bilgide bulunan  "Powered By MyBB , © 2002-2021 MyBB Group ." değiştirmek için 

Şablonlar > Alt Bilgi Şablonlar > Altbilgi sayfasına gittim ilgili satırları buldum ama yazı yazamıyorum. Korumalı alan gibi ekleme ve silme yapamıyorum. Yardıımcı olursanız sevinirim.

resim
Copyright kısmını silmeniz/silmek istemeniz bu forumda destek alamayacağınız anlamına gelir.
(02-01-2021, Saat:10:16)XLRThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Copyright kısmını silmeniz/silmek istemeniz bu forumda destek alamayacağınız anlamına gelir.

Ne demek istediğinizi anlamadım?

Bu arada sorun çözüldü fakat başka bir sorunum var. 
mybb 1.8.24 kurdum. Konu acmak istediğimde konu editörü aşağıdaki şekilde çıkıyor.

apKT4x.jpg
(02-01-2021, Saat:15:36)Bahadirca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-01-2021, Saat:10:16)XLRThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Copyright kısmını silmeniz/silmek istemeniz bu forumda destek alamayacağınız anlamına gelir.

mybb 1.8.24 kurdum. Konu acmak istediğimde konu editörü aşağıdaki şekilde çıkıyor.

apKT4x.jpg

Bahsettiğim şey footer kısmından MyBB bilgilerini değiştirnek/kaldırmak. O bilgileri kaldırmanız veya değiştirmeniz halinde MyBB depodan destek alamazsınız.
(03-01-2021, Saat:17:57)XLRThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-01-2021, Saat:15:36)Bahadirca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

apKT4x.jpg

Bahsettiğim şey footer kısmından MyBB bilgilerini değiştirnek/kaldırmak. O bilgileri kaldırmanız veya değiştirmeniz halinde MyBB depodan destek alamazsınız.

Alabilir, neden almasın?