MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Aktivasyon Mail'i
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar.

Ben plesk panel üzerine altdomaine bir MyBB forum platformu oluşturdum ve forum platformunda üyelik ativasyon mailinin gönderilmesini istiyorum ama google üzerinde yaptığım araştırmalar yetersiz kaldı bu konu hakkında bilgi sahibi olabi birisi yarıdımcı olabilir mi ?
Merhaba,
Mail göndermekte mi sorun yaşıyorsunuz, yoksa bu ayarın nasıl yapılacağını mı bulamadınız?
Sorunuzu detaylandırırsanız cevap vereceğim.
(16-09-2020, Saat:13:50)jextr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
Mail göndermekte mi sorun yaşıyorsunuz, yoksa bu ayarın nasıl yapılacağını mı bulamadınız?
Sorunuzu detaylandırırsanız cevap vereceğim.

Mail servisinden test amaçlı kendime mail gönderiyorum ve geliyor ama MyBB üzerinden aktivasyon maili göndermiyor kanaatimce ayarlamayı yapamıyorum
ben de Plesnk panel kullanıyorum.
Plesnk panel ile yapamadım. Alternatif olarak Gmail ile aktif ettim smtp ayarlarını.

Mailde sorun yok gelir plesnkte, ama internetteki dokuman ile benim plesnk panel sürüm farklı var. Yazılanlara göre yapamadım. Alternatife yöneldim.
Sanıyorum MyBB üzerinden SMTP ayarlamasını yapmamışsınız.
Sitenizin linkini paylaşır mısınız kontrol edeyim.
(16-09-2020, Saat:14:03)jextr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sanıyorum MyBB üzerinden SMTP ayarlamasını yapmamışsınız.
Sitenizin linkini paylaşır mısınız kontrol edeyim.

Kod:
https://forum.fenabot.com

Sanırım yapamadım
(16-09-2020, Saat:14:02)batutr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben de Plesnk panel kullanıyorum.
Plesnk panel ile yapamadım. Alternatif olarak Gmail ile aktif ettim smtp ayarlarını.

Mailde sorun yok gelir plesnkte, ama internetteki dokuman ile benim plesnk panel sürüm farklı var. Yazılanlara göre yapamadım. Alternatife yöneldim.

Bir destek talebiden bulunmak istedim alternatif olarak yönelmek istiyorum ona
Merhaba, 

* Admin Kp> Forum Ayarları> Mail Ayarları yollarını izleyin.
* Aşağıdaki gibi doldurun;

SMTP Host Adı: smtp.gmail.com
SMTP Portu : 465
SMTP Kullanıcı Adı: [email protected]
SMTP Şifresi : gmailşifreniz
SMTP Şifreleme Modu: SSL şifreleme kullan
Sayfalar: 1 2