MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum ve kategori ekleyemiyorum düzenleyemiyorum?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba domain değişikliği yaptıktan sonra kategori veya forum eklemek istediğimde veya düzenlemek istediğimde hata alıyorum :üzgünatayı nasıl çözebilirim ? 

Site adresi; http://www.sosyalmanya.com 

Mybb versiyonum; son versiyon

Hata ekran fotosu;

resim
Sorunumu çözdüm. İlerde aynı sorunu yaşayacak arkadaşlar için çözümü; orijinal MyBB kurulum paketini indirip sırasıyla; admin > modules > forum klasörü içindeki management.php dosyasını yine forum anadizininde olan; admin > modules > forum klasörü içine atarsa sorun düzelecek. Doyayı ftp ile attığınızda uyarı verirse üzerine yazılsın olarak izin veriniz.
(10-08-2019, Saat:08:45)ardayuce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sorunumu çözdüm. İlerde aynı sorunu yaşayacak arkadaşlar için çözümü; orijinal MyBB kurulum paketini indirip sırasıyla; admin > modules > forum klasörü içindeki management.php dosyasını yine forum anadizininde olan; admin > modules > forum klasörü içine atarsa sorun düzelecek. Doyayı ftp ile attığınızda uyarı verirse üzerine yazılsın olarak izin veriniz.

Teşşekürler Dostum acıklaman için yardımcı oldu . Böyle acıklama Yapılsa çok güzel olur tekrardan Teşekkürler.