MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google İndex Alan Konuların Sonuna Eklenen Alakasız Katagori Adı Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Web site  Site Adresi : http://www.frmgame.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.21
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : 
- Google Seo 
- Premium Tema (LoproX) Eklentisi (1.8)
-  Ajaxlı Overview - Genel Bakış Plugin (3.2.1)
-  PluginLibrary (13)
-  Hello PluginLibrary! (hello_pl.php)

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Forumda 22 adet kategori ve alt kategoriler açtım ancak google index alan her konunun sonuna açtığım kategorilerden olan Metin2 PVP Serverlar yazısı eklenmeye başladı. Farklı kategorilerde konular açsam da başına site adım - ortada konu başlığı ve sonunda Metin2 Pvp Serverlar yazıyor.Bu index alan her sayfada bu şekilde. Aşağıya 2 görsel ekledim.Bu sorunu çözmeyi denedim ama başarılı olamadım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum Teşekkürler.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
resim
Metin2 Pvp Serverlar Sitenin neresinde yazıyor henüz sitenize bakmadım

Bu arada Aynı Temayı kullanıyoruz Gülümseme
(09-07-2019, Saat:01:50)alican92 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Web site  Site Adresi : http://www.frmgame.com
- Google Seo 
-  PluginLibrary (13)

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Forumda 22 adet kategori ve alt kategoriler açtım ancak google index alan her konunun sonuna açtığım kategorilerden olan Metin2 PVP Serverlar yazısı eklenmeye başladı. Farklı kategorilerde konular açsam da başına site adım - ortada konu başlığı ve sonunda Metin2 Pvp Serverlar yazıyor.Bu index alan her sayfada bu şekilde. Aşağıya 2 görsel ekledim.Bu sorunu çözmeyi denedim ama başarılı olamadım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum Teşekkürler.
resim
resim

Merhaba kardeşim. ''Metin 2 PVP Serverlar'' sitenizin açıklama kısmı olabilir mi? Admin panelinden forumayarları>forumbilgileri kısmından kontrol edermisin.
Bana Kalırsa Temadan kaynaklı ola bilir belki çünkü METİN2 PVP SERVERLAR Sadece Forum Katagori'sinde Mevcut Bilmeyere title Eklemişse Bilemem
(09-07-2019, Saat:02:00)bitcopat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-07-2019, Saat:01:50)alican92 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Web site  Site Adresi : http://www.frmgame.com
- Google Seo 
-  PluginLibrary (13)

resim
resim

Merhaba kardeşim. ''Metin 2 PVP Serverlar'' sitenizin açıklama kısmı olabilir mi? Admin panelinden forumayarları>forumbilgileri kısmından kontrol edermisin.

En başında orayı Game Forum olarak yapmıştım bu şekilde. Şuanda böyle hocam.

resim
(09-07-2019, Saat:02:02)MuslumDurukan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bana Kalırsa Temadan kaynaklı ola bilir belki çünkü METİN2 PVP SERVERLAR Sadece Forum Katagori'sinde Mevcut Bilmeyere title Eklemişse Bilemem

Bende anlamadım tema sahibine sordum temadan kaynaklı değil dedi ki sanmıyorum tema içerisinde öyle bir yazı ile bana gelsin. Katagoriyi ben ekledim çünkü.
(09-07-2019, Saat:02:05)alican92 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-07-2019, Saat:02:02)MuslumDurukan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bana Kalırsa Temadan kaynaklı ola bilir belki çünkü METİN2 PVP SERVERLAR Sadece Forum Katagori'sinde Mevcut Bilmeyere title Eklemişse Bilemem

Bende anlamadım tema sahibine sordum temadan kaynaklı değil dedi ki sanmıyorum tema içerisinde öyle bir yazı ile bana gelsin. Katagoriyi ben ekledim çünkü.

Aynı tema bende de mevcut Metin2 Pvp Serverlar Sadece Forum Katagorisinde Mevcut Sitenin başka bir yerinde yazmamakda Doğrumudur 
(09-07-2019, Saat:02:08)MuslumDurukan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-07-2019, Saat:02:05)alican92 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Aynı tema bende de mevcut METİN2 PVP SERVERLAR Sadece Forum Katagorisinde Mevcut Sitenin başka bir yerinde yazmamakda Doğrumudur 

doğrudur hocam sadece kategori olarak ekledim ve bu şekilde çıkmaya başladı
Sayfalar: 1 2 3 4