MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: bazı sorularım var üstadlar yardım şart!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Öncelikle selamlar üstadlar sıkıntılarım çok Gülümseme
1-) foruma dosya benzeri upload yapıyorum bu yaptığım uploadları üye olmayanların görmesini istemiyorum sadece yorumları ve yazıları görcekler upload linkini göremeyecekler o linkte üye ol yazıca bazı forum sitelerindeki gibi.

2-) sınırsız hostum var eklediğim konuya pdf yada zip ekledimde belli bir sınır koyyor sistem bu sınırı artırmak yada nasıl kaldıırm hangi ayardan yapa bilirim.

3-) logomu oralamk istiyorum ama daha öncedende konu açtım bi kod verdi arkadaşalr bu nu arat dediler bu kodu arama işlemi nasıl yapılıyor size zahmet

resim
1-) İlk sorunun için Linkleri Ziyaretçilere Gizleme eklentisini kullanabilirsiniz.
2-) İkinci sorun için [Ayarlar>(Sağ Panelden "Ek Dosya Türleri")] Kısmından Dosya Türünü Seçip Maximum Boyut Ayarı Yapabilirsiniz.
3-) Üçüncü sorun olarak. "header" şablonunda üstte logo kodunu bulunuz. ardından <div align="center"></div> veya <center></center> Kodlarının içine alınız. Eğer o şekilde düzelmezse css kodlarınız ortalamayı engelliyordur...
(04-08-2012, Saat:14:08)DragneeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1-) İlk sorunun için Linkleri Ziyaretçilere Gizleme eklentisini kullanabilirsiniz.
2-) İkinci sorun için [Ayarlar>(Sağ Panelden "Ek Dosya Türleri")] Kısmından Dosya Türünü Seçip Maximum Boyut Ayarı Yapabilirsiniz.
3-) Üçüncü sorun olarak. "header" şablonunda üstte logo kodunu bulunuz. ardından <div align="center"></div> veya <center></center> Kodlarının içine alınız. Eğer o şekilde düzelmezse css kodlarınız ortalamayı engelliyordur...

Sağol . Gülümseme

Sapan

Merhabalar,

Sorular cevaplandığına göre konu arşivlenmiştir.

Saygılarımla,
Sapan.