MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gizli içerik eklentisi hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : http://www.klavyedelikanlilari.tk/index.php

Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.21

Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :

resim
Hata-Sorun Sorun açıklaması : 
TURKISH : Tanımsız sabit kullanıcı kimliği kullanımı - varsayılan 'kullanıcı kimliği' (bu PHP'nin gelecekteki bir sürümünde bir Hata verecektir)

ENGLISH : Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP)

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

resim
NOT : AKTİF OLMAYAN EKLENTİLERİN NERDEYSE TAMAMI HATALI BANA ÖZEL OLARAK YARDIM EDEBİLECEK VARMI ?
(01-10-2019, Saat:11:30)AwpSlayer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]NOT : AKTİF OLMAYAN EKLENTİLERİN NERDEYSE TAMAMI HATALI BANA ÖZEL OLARAK YARDIM EDEBİLECEK VARMI ?

Merhaba, gönderdiğim özel mesaja dönüş yapmanızı bekliyorum. Bu arada özel mesaj kotanız doldu.
(01-10-2019, Saat:12:23)ozanakkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(01-10-2019, Saat:11:30)AwpSlayer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]NOT : AKTİF OLMAYAN EKLENTİLERİN NERDEYSE TAMAMI HATALI BANA ÖZEL OLARAK YARDIM EDEBİLECEK VARMI ?

Merhaba, gönderdiğim özel mesaja dönüş yapmanızı bekliyorum. Bu arada özel mesaj kotanız doldu.

bro özelden mesaj gönderemiyorum bide sitene kayıt olunmuyor çok fazla kayıt denemesi filan diyor ? nasıl yapacaz?
2 eklentiyi php 7.2'ye uyumlu hale getirip gönderdim. "bro" nedir?