MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: YARDIM !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar mybb sıfırdan kurdum ve yedeklerimi yükledim fakat üye girişi veya üye ol dediğimde eski sitenin linklerine yönlendiriyor nasıl düzeltebilirim !
Merhaba

Buradaki konu size yardımcı olacaktır.
gönderdiğiniz adımları takip ettim fakat sorun devam ediyor. pypadminden ve setting kısmındada ayarları düzgünce yaptım. 
admin paneline login giriyo fakat menülere girince atıyo normal forumda ise hiç giriş yapılmıyor.  tarayıcı çerezlerini sildim denedim gene olmadı 
kople tarayıcı sildim olmadı mobilden giriş yaptım gene olmadı.
gönderdiğiniz adımları takip ettim fakat sorun devam ediyor. pypadminden ve setting kısmındada ayarları düzgünce yaptım. 
admin paneline login giriyo fakat menülere girince atıyo normal forumda ise hiç giriş yapılmıyor.  tarayıcı çerezlerini sildim denedim gene olmadı 
kople tarayıcı sildim olmadı mobilden giriş yaptım gene olmadı.
Merhaba, varsayılan temayı denediğiniz de aynı sorun devam ediyor mu?. Ve lütfen site adresini belirtin inceleyelim.
http://www.vagder.com  admin paneline giriş yapıyor ama işlem yapmak isteyince tekrar giriş ekranına yönlendirdiğinden varsayılan orjinal temaya geçemiyorum. sitede flooter kısmındaki tema seçmede kapalıydı. @SefaKaya
(22-05-2019, Saat:18:26)SefaKaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba, varsayılan temayı denediğiniz de aynı sorun devam ediyor mu?. Ve lütfen site adresini belirtin inceleyelim.

www.vagder.com  admin paneline giriş yapıyor ama işlem yapmak isteyince tekrar giriş ekranına yönlendirdiğinden varsayılan orjinal temaya geçemiyorum. sitede flooter kısmındaki tema seçmede kapalıydı.
sorun için net bi çözüme ulasamadım ne yaptıysam. üzgün