MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Üye kayıt formu değiştirme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
merhaba. Üye kayıt formunda bazı değişiklikler yapmak istiyorum bayağı araştırdım ancak bulamadım, bulduklarımda benim işime yaramadı

Kod:
https://wmaraci.com/kayit

yukarıda verilen kayıt formu farzı bir kayıt formu oluşturmak istiyorum nasıl yapabilirim acaba?
Var olan kayıt forumunun tasarımını dilediğiniz gibi değiştirin. Ek form alanları eklemek için Yönetici (Admin) Paneli -> Özel Profil Alanları bölümünden ekleyebilirsiniz. URL yapısını da `.htaccess` ile yapabilirsiniz.

İstediğiniz değişikliği bizim burada yapmamız saçma olur; ben size izlemeniz gereken yolu gösterdim. Bu yolları araştırarak yapabilirsiniz.
özel profil alanı ekliyorum ancak genel olarak (görüntü açısından) nasıl değişiklik yapabilirim? Bununla ilgili bir eklenti filan var mı ?
Kayıt sayfasını Üye profil şablonları » member_register şablonundan düzenleye bilirsiniz.
Böyle bir eklenti yok; olmaması da normal. @novruz arkadaşımızın ve benim de ilk yorumda belirttiğim gibi; kafanızdaki tasarıma göre ilgili formu düzenleyin. Yeteri bilgiye sahip değilseniz gönüllü kişiler arayabilir ya da ücretli olarak yaptırabilirsiniz.
tamam teşekkürler ilginiz için