MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Renk Değişen Yada Yanıp Sönen Logo Nasıl Yapılır ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar arkadaşlar sitem için birşey sormak istiyorum logomun farklı renklerde yanıp sönmesini istiyorum nasıl yapabilirim ?
Site adresiniz ve tam olarak ne tarz bir şey istiyorsunuz, herhangi bir örnek ver bilir misiniz?
(16-03-2019, Saat:11:54)novruz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Site adresiniz ve tam olarak ne tarz bir şey istiyorsunuz, herhangi bir örnek ver bilir misiniz?
Halettim hocam teşekkürler birde wmaracı tarzı sekmeli forum istatistikleri arıyorum yardımcı olabilirmisiniz ?
Şuan WMAracı'da kullanılan forum istatistiklerinin pek bir özelliği yok zaten, site adresinizi eklerseniz temanıza uygun bir şey söyleye bilirim.
(16-03-2019, Saat:12:44)novruz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şuan WMAracı'da kullanılan forum istatistiklerinin pek bir özelliği yok zaten, site adresinizi eklerseniz temanıza uygun bir şey söyleye bilirim.

Site linkim burası buda forum istatistikleri ile alakalı a.tığım konu hocam.
MyBB için o tarz bir eklenti bulmanız zor, var yapılması imkansız da değil, eklenti yapımında bilgim olmadığı için yardımcı olamayacağım maalesef.
(16-03-2019, Saat:13:52)novruz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]MyBB için o tarz bir eklenti bulmanız zor, var yapılması imkansız da değil, eklenti yapımında bilgim olmadığı için yardımcı olamayacağım maalesef.

Teşekkürler yinede ilginizden dolayı