MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yardım Lütfen
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Beyler lütfen yardım edin şimdi bir adet kullanıcı var ve ben kendi forumuma bakarken bi admin paneline girim dedim bir işim vardı sonra bi baktım "Yönetici hesabınızla, 5 defa başarısız giriş yaptığınız için kilitlenmiştir. Hesabınızı tekrar açmak/aktif etmek için gerekli bilgiler e-posta adresinize gönderildi." diyor ben şifremi biliyordum ve hiç başarısız giriş yapmadım sonra bi forumdaki konulara baktım saçma sapan reklam yapmış onu banladım ama büyük bir ihtimal ile o adam giriş yapmaya çalıştı o yüzden hesabım kitlendi. diyorki "Hesabınızı tekrar açmak/aktif etmek için gerekli bilgiler e-posta adresinize gönderildi." diyor ama e postada hiç bir şey yok lütfen yardım eden beyler yardım edene yanıt yazana şimdiden çok teşekkürler.
Cevap verdiğin için çok teşekkürler Kurucu Saygılar. Bu arada o uyarıyı yeni gördüm o yüzden bir daha yardım konusu açarsam resimler ile anlatmaya gayret göstereceğimden emin olabilirsin.