MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MYBB Mobil Son Konular Ekleme?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar;

Siteme gomobil ile mobile uyarladım ancak mobilde tek sorunum son konuları nasıl gösterebilirim bunun için bir eklenti veya manuel olarak nasıl yapabilirim. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

Bu eklentiyi kurun. Eklentinin kodlarını masaüstü temasından silin, sadece gomobile index şablonunda kalsın. Daha sonra eklentinin ayarlarından sadece "Son Konular" açık kalsın gerisini kapatın.
masaüstü için normalde prostats eklentisi kurulu bunu kurmam herhangibi sorun yaratmaz mı.?
Ve eklenti kodlarını masa üstünden nasıl silecem .?
(12-06-2018, Saat:16:16)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Bu eklentiyi kurun. Eklentinin kodlarını masaüstü temasından silin, sadece gomobile index şablonunda kalsın. Daha sonra eklentinin ayarlarından sadece "Son Konular" açık kalsın gerisini kapatın.
hocam öncellikle teşekkür ederim. dediğinizi yükledim ekranda kayma falan oldu mobilde tam yakışmadı mobile ancak prostats ile tam ayarladım. ve şimdi şöyle bir sorun var prostats ne ayar yaparsam yapayım hem mobil hem masaüstüne etki ediyor. Ancak ben masaüstü için ayrı ayar ve mobil için ayrı yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim teşekkür ederim. Aynı eklentiyi iki farklı eklentiymiş gibi kurma şansımız var mı.?