MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Kurulum sırasında hata veriyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Dahili MyBB Hatası bu hatayı veriyo

MyBB, dahili bir SQL hatası olduğunu tespit etti ve aşağıdaki nedenlerden dolayı devam edemiyor.
Hata Tipi:Uyarı (2)Hata Mesajı:count(): Parameter must be an array or an object that implements CountableKonum:Dosya: admin/inc/functions_themes.php
Satır: 578Geri Bildirim Raporu:
File
Line
Function/inc/class_error.php
208
errorHandler->output_error
/admin/inc/functions_themes.php
578
errorHandler->error
/install/index.php
1755
build_new_theme
/install/index.php
171
insert_templates
Merhaba,

Site adresiniz, mybb sürümünüz gibi bilgileri verirseniz daha net yardımcı olabiliriz. Bu hata almadan önce ne gibi işlemler yaptınız, hangi aşamada bu hatayı verdi daha detaylı bilgi verirseniz yardım etmemiz o kadar kolaylaşacaktır.
normal kurulum yaptım site adı: forum.tmgdrehber.com tema ile ilgili bölümde hata verdi
Merhaba,

Sıfırdan kurulum mu yapıyorsunuz yoksa eski bir sürümden güncel sürüme mi geçiş yapıyorsunuz? Hem güncelleme hemde sıfır kurulum paketlerini tekrar test ettim, sorunsuz bir şekilde kurulum yapılıyor ve güncelleme gerçekleştiriliyor.
(05-03-2018, Saat:23:42)ZER0 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]normal kurulum yaptım site adı: forum.tmgdrehber.com tema ile ilgili bölümde hata verdi

Merhaba,
Php sürümünüzü 7.1 veya 5.6 yapıp tekrar dener misiniz?
teşekkürler 7.1 yapınca düzeldi