MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Saygı değer arkadaşlar ve yöneticiler ben mybb forum kullanıyorum daha önceden paylaştım mı bilmiyorum ama konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmadıgım için sıkıntı yaşamaktayım.

Sıkıntım şurada başlıyor benim forumda bir konu açıldığında örnek veriyorum

Web site Site Adresi : http://www.sairbahcesi.com
Versiyon MyBB Sürümü : MyBB Versiyonunuz 1.8.14
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. Akismet (1.2.2)
    Örümcek/Bot Plugin (1.0)
    MyBB GoMobile (1.1)
    √ Google SEO Plugin (1.6.8)
    Hello World! (2.0)
    İndirme Linklerini Gizleme Eklentisi (1.1)
    PL9 Forum İkonları (1.1)
    Her Tema için Ayrı Postbit Stili (1.1)
    RSS Konu Çekme Botu (1.5)
    Forumda Spam Engelleyici (1.8)
    Konu Başına İkon Ekleme (1.1)

Aktif olmayan
    Inferno Sohbet Eklentisi (1.3)
    Side Boxes plus! (2.1.4)

resim

Hata-Sorun Konu silmek istediğimde bu hatayı alıyorum bilgilerinize arz eder şimdiden desteğiniz için teşekkür ederim.:
Resim-Grafik https://i.hizliresim.com/YgjVVA.png :

Eğer bu bahsettiğim sorun için çözüm sağlaya bilecek bir arkadaş varsa bana ulaşmasını rica ederim.

Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.
ZeoBeat
Merhaba,

Şu konuda ki talimatlara uygun olarak konunuzu düzenlerseniz,size daha sağlıklı yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum.

Bkz: http://mybbdepo.com/yardim-konusu-acan-k...onusu.html

Konuyu güncellediğinizde, rapor et tuşu ile bildirin, sorununuza çözüm aramaya başlayalım.
merhaba sayın yönetici dediğiniz ve yapmış oldugunuz uyarıyı dikkate alarak destek talebimi güncelledim ve bilgileri detaylı şekilde paylaştım şimdiden teşekkür ederim
(14-01-2018, Saat:22:45)ZeoBeat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]merhaba sayın yönetici dediğiniz ve yapmış oldugunuz uyarıyı dikkate alarak destek talebimi güncelledim ve bilgileri detaylı şekilde paylaştım şimdiden teşekkür ederim

Merhaba,
Siteniz şuan açılmıyor, erişim sorunu mevcut. Konuya eklediğiniz görsele baktığımda ise temanın eski bir sürüm tema olduğunu görebiliyorum. Ayırca 1.8.14 ingilizce olarak mı kurdunuz ? Çünkü; biz daha 1.8.14 için bir güncelleme paketi yayınlamadık ve siz sürümünüzü direkt 1.8.14 güncellediyseniz bundan kaynaklı hata da olabilir.
En son yaptığınız işlemleri sıralarsanız ona göre bir yol gösteririz size.
Sayın yöneticim şimdi kontrol ettim sitem açılıyor sanırım anlık olarak görüntüleme hatası aldınız konu hakkında desteğiniz ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Kullandığınız temanın sürümü eski olduğu için böyle bir sorunla karşılaştığınızı düşünüyorum. Sorunu varsayılan (default) temada kontrol etmeyi deneyin. Eğer varsayılan temada bir sorun bulunmuyorsa, sorun yaşadığınız temayı, kullandığınız MyBB sürümüne (1.8.14) güncelleyin.
Sayın : Tedem üstadım konu hakkında tema değişimi ile ilgili çalışmalarımı gerçekleştireceğim umarım temadan kaynaklıdır şimdiden ilginiz için teşekkür ederim saygılar.
Sayın yönetici ve değerli yetkililer bahsetmiş olduğunuz konu üzerine tema değiştirdim ama yine yaşamış olduğum sorunu çözmedi :üzgün lütfen yardım hatayı nerede yaptım bilemiyorum siz değerli uzman arkadaşlarımdan en kısa sürede yardım talep ediyorum şimdiden değerli zamanınızı paylaştığınız için teşekkür ederim.
Sayfalar: 1 2