MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB İçin 2 Adımlı Doğrulama Plugini Var mı?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba MyBB Kullanıcıları,

Bildiğiniz gibi xenforo'da üyeliğimize girerken 2 Adımlı Doğrulama sistemi var.

Peki bu sistem MyBB Plugini yada herhangi bir şeyi İçin var mıdır? Eğer biliyorsanız cevabını söylerseniz size minnettar olurum. 

Saygılarımla,
İyi Forumlar.
MyBB 1.8'de yanlizca Admin Paneli Giris'i icin aktif edebiliyoruz, yani dahilinde mevcut. Yazilabilir lakin MyBB'nin yapisi geregi her güncellemede Dosyalari yeniden Modifiye etmek gerekecektir ve bu da Eklentiyi Güncellemeyi zorlastiracaktir.
Mobilim , yanliş hatirlamiyorsam bu linkteki eklentiydi ; 
https://community.mybb.com/thread-162369.html
Merhaba,

Hocam Cevaplarınız için teşekkür ederim. Şu kullanıcı panelinden aktif edilen doğrulamayı istiyorum ve yalnız ben şu eklentinin e-maile kod gönderip o kodla girme halini istiyorum bulursanız cidden minnettar olurum.
Saygılarımla,
(15-09-2017, Saat:10:21)VenomBoss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Hocam Cevaplarınız için teşekkür ederim. Şu kullanıcı panelinden aktif edilen doğrulamayı istiyorum ve yalnız ben şu eklentinin e-maile kod gönderip o kodla girme halini istiyorum bulursanız cidden minnettar olurum.
Saygılarımla,

Maalesef, mail sistemli plugin varsa da ben bilmiyorum.
(15-09-2017, Saat:10:31)xThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-09-2017, Saat:10:21)VenomBoss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Saygılarımla,

Maalesef, mail sistemli plugin varsa da ben bilmiyorum.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Dediğim soru hala devam etmektedir.
Güncel.