MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Eklentiyi Siliyorum Ama Gitmiyor !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MYBB Surum:1.8
Site Adresi:http:www.kurtlarvadisiforum.org
Sorun:Merhaba arkadaslar hayirli ramazanlar Anaktar Kelimeler eklentisini panelden pasiflestiriyorum ama sonra bakiyorum halen pluing  konu altinda aktif hemde 3 tane ust uste ftpden siliyorum her yerden siliyorum bilgisayardan gecmisi siliyorum halen kaliyor yardim edebilecek varmi bu beni resmen sinir etti.
resim
Yardım konusu açma şablonuna uyarsanız yardım edilir.
(07-06-2017, Saat:18:52)SefaKaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yardım konusu açma şablonuna uyarsanız yardım edilir.

konuyu guncelledim hocam lutfen yardim edin
sorun cozuldu boyle sorunlar yasanlar olursa temanizin sablorlardan konu gosteriminden eklenti kodunu silin arkadaslar konu cop+klit
Eklentiyi kaldır demeniz ve ftpden silmeniz eklentiyi tamamen silicektir.
(09-06-2017, Saat:16:39)VenomBoss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eklentiyi kaldır demeniz ve ftpden silmeniz eklentiyi tamamen silicektir.

hayır bu öyle bir eklenti değil onları yaptım ama eklenti kurunca konu görüntüleme şablonuna kalıcı bir kod oluşuyor onu silmek lazım
(11-06-2017, Saat:06:54)seh-suvar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-06-2017, Saat:16:39)VenomBoss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eklentiyi kaldır demeniz ve ftpden silmeniz eklentiyi tamamen silicektir.

hayır bu öyle bir eklenti değil onları yaptım ama eklenti kurunca konu görüntüleme şablonuna kalıcı bir kod oluşuyor onu silmek lazım

@xpSerkan'ın bir konusunda eklentileri tamamen konusu o sizin işinizi görecektir.
(14-06-2017, Saat:21:32)VenomBoss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(11-06-2017, Saat:06:54)seh-suvar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

@xpSerkan'ın bir konusunda eklentileri tamamen konusu o sizin işinizi görecektir.

Hocam ne yazildigini okumadiniz heralde Açık Ağızlı Gülümseme Sorun showthread sablonundaki olusan koddan kaynaklaniyor zaten silince duzeldigini belirtmis arkadas.
Sayfalar: 1 2