MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MYBB 1.8.12 Türkçe Kurulum Paketi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Konu başlığında belirttiğim gibi kurulum paketi çıkacak mı? Çıkacaksa tahminen ne zaman çıkar. Teşekkürler
xpSerkan en yakın zamanda tek tek çıkartacak inşAllah beklemede kalalım.  Dil Çıkarma
(07-06-2017, Saat:02:00)VenomBoss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]xpSerkan en yakın zamanda tek tek çıkartacak inşAllah beklemede kalalım.  Dil Çıkarma

Tek tek değil toplu çıkaracağını belirtti sabırsız olmayın 2 hafta sonra güncelleyin ne olur yani
@heedlessness
@VenomBoss
Cevaplarınız için teşekkür ederim, beklemede olacağım.
(07-06-2017, Saat:09:10)heedlessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(07-06-2017, Saat:02:00)VenomBoss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]xpSerkan en yakın zamanda tek tek çıkartacak inşAllah beklemede kalalım.  Dil Çıkarma

Tek tek değil toplu çıkaracağını belirtti sabırsız olmayın 2 hafta sonra güncelleyin ne olur yani

Ben güncellemeye meraklı değilim 1.8.7 kullanıyorum. hocam biraz sakin olun her konuya sazan gibi atlamayada gerek yok.
toplu yapmak yerine son sürümleri çıkarsa daha iyi olmaz mı ? neden eski sürümleri güncelliyor ki Gülümseme
beklemedeyiz reyiz. @xpserkan heybetini gizli tut yiğidim, duruşun çakalları korkutuyor Açık Ağızlı Gülümseme   Açık Ağızlı Gülümseme
(10-06-2017, Saat:17:40)exe676 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]toplu yapmak yerine son sürümleri çıkarsa daha iyi olmaz mı ? neden eski sürümleri güncelliyor ki Gülümseme
beklemedeyiz reyiz. @xpserkan heybetini gizli tut yiğidim, duruşun çakalları korkutuyor Açık Ağızlı Gülümseme   Açık Ağızlı Gülümseme

Aynen öyle katılıyorum, Son sürümlerin paketlerini çıkarsa daha güzel olur Açık Ağızlı Gülümseme
(09-06-2017, Saat:16:40)VenomBoss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(07-06-2017, Saat:09:10)heedlessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Ben güncellemeye meraklı değilim 1.8.7 kullanıyorum. hocam biraz sakin olun her konuya sazan gibi atlamayada gerek yok.

Asıl sazan senisin be nerde forum açsam yapışırsın yok temayı ver bittin sen yoksa, sen kimsin ne sanıyosunuz kendinizi  hackermi zannediyonuz bu ne havalar bi çözemedim gitti bilgin yok bari konuşma teker teker çıkaracakmış her konuya yorum yazmak zorunda değilsin bilmiyon genede yazmaktan geri kalma sırf post kasıyosun.