MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mobile Ayrı Pcye Ayrı Tema..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar sorum şu, bir kişi mobilden girerse mobil teması aktif olacak fakat, footer kısmında buton olacak ona tıklayınca pc temasına geçebilecek. Pcden giriş yaparsa pc teması aktif olacak, footer kısmında mobil teması aktif et olacak ona tıklayınca mobil temasına geçecek.
Anlatmam biraz sıkıntılı olmuş olabilir kusura bakmayın, fakat daha ayrıntılı anlatamazdım Gülümseme
site adresi https://www.webzeyrek.net/index.php
Merhaba, bu konu hakkında pek bir bilyim yok ama yine de bir önerim var bu alt alan adı oluştur m.sitedı diye .htcacces e bir kod gir mobilden girenleri buna yönlendirsin daha sonra alta buton koy yine sen ama o koyduğun butona ana site linkini ver yani başında m olmadan digeri için ise tam tersini yap. Bir diğer önerim ise mobil eklentisi kendi temanı kullanabiliyorsun ayarlardan değiştirip onu yükle alta tam sürüme geç butonu koy default mobil temasindan alıntı yaparak hallolur diye düşünüyorum.
Hocam alt alan adı yaptığımız için orjinal alan adını oraya nasıl çekeceğiz onu anlamadım. Ve .htaccess e ne yazılacak bilmiyorum. Eğer alt alan adlı olursa buton işi kolay olur.
Şurada ki yazı size yardımcı olacaktır.

Kod:
http://ahmetkolcu.org/internet/web-sitenin-mobil-sayfasini-yapma-ve-yonlendirme/
Teşekkür ederim, inceleyip size tekrar döneceğim hocam.
hocam, m.webzeyrek.net ve webzeyrek.net, 2 tane alan adı oluşuyor ve bu ikisini aynı mysql e nasıl bağlayacağız ?
bunun için yapman gereken birden fazla yol var. 
en basiti veritabanına alt domainden aynı bilgileri yazarak bağlanırsın.
eğer başarılı olmaz ise uzaktan bağlantı özelliğini açarsın

otomatik geçişler için .htaccess de yönlendirme eklemen gerekli. SefaKaya nickli arkadaş onuda vermiş

x.com a mobil ise m.x.com a yönlendirtirsin
m.x.com pc ise x.com a yönlendirtirsin..
Ben şöyle bir şey arıyorum;
aynı alan adında,
mobilde iken mobil teması aktif olacak yani aşağıda tema seç yerinde ki gibi url olacak o temaya geçecek.
Pcde iken pc teması aktif olacak yani aşağıda tema seç yerinde ki gibi url olacak o temaya geçecek.
Sayfalar: 1 2