MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Natura - MyBB 1.8 Responsive Forum Teması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Temanın bu sürümünün desteği sonlanmıştır ve satışı bulunmamaktadır. Kullanan ve gelişimine katkı sunan herkese teşekkürler.

Dikkat: Forum güvenliğiniz için temayı güvenilir olmayan hiç bir kaynaktan elde edip kullanmayınız. Muhtemelen güncel MyBB sürümünde de çalışmayacaktır.
baya güzelmiş , ama bana göre manus daha iyi , hocam gloria temasının da böyle demosu yokmu?
Yorumunuz için teşekkür ederim Gülümseme

Manus ilk çıktığı günden itibaren kullanıcı isteklerine göre geliştirilmiş bir temaydı. Natura'da, Manus temasının bir yeni versiyonu ve aynı Manus temasında olduğu gibi kullanıcı isteklerine göre gelişimini hızlı bir şekilde sürdürecek. Temaya fazla değişiklik yapmamamın sebebi budur. Temanın benim zevkime göre değil, kullanıcıların istek ve önerilerine göre olmasını istediğim içindir.

Gloria dahil yaptığım tüm sitelerin demo adresini konularına ekleyeceğim.
Elinize sağlık güzel olmuş hayırlı satışlar dilerim.
(12-04-2017, Saat:21:48)erdalmedet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yorumunuz için teşekkür ederim Gülümseme

Manus ilk çıktığı günden itibaren kullanıcı isteklerine göre geliştirilmiş bir temaydı. Natura'da, Manus temasının bir yeni versiyonu ve aynı Manus temasında olduğu gibi kullanıcı isteklerine göre gelişimini hızlı bir şekilde sürdürecek. Temaya fazla değişiklik yapmamamın sebebi budur. Temanın benim zevkime göre değil, kullanıcıların istek ve önerilerine göre olmasını istediğim içindir.

Hocam İlk Olarak Demo Verdiğiniz İçin teşekkür ediyorum,temayı güzelce inceledim,gayet hoş güzel ama bana göre manus & gloria yaptığınız en güzel temalarınızdır. yanıtınız için teşekkürler
(12-04-2017, Saat:21:54)Dream41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Elinize sağlık güzel olmuş hayırlı satışlar dilerim.

Çok teşekkür ederim, elimden geleni yapmaya çalıştım Gülümseme

(12-04-2017, Saat:21:56)VenomBoss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(12-04-2017, Saat:21:48)erdalmedet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yorumunuz için teşekkür ederim Gülümseme

Hocam İlk Olarak Demo Verdiğiniz İçin teşekkür ediyorum,temayı güzelce inceledim,gayet hoş güzel ama bana göre manus & gloria yaptığınız en güzel temalarınızdır. yanıtınız için teşekkürler

Ben teşekkür ederim.

Natura teması için önerilerinizi bana iletirseniz çok sevinirim.
Hocam bir soru sormak istiyorum sidebardaki kullanıcı böümünü eklenti ilemi yaptınız?
(12-04-2017, Saat:21:56)erdalmedet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(12-04-2017, Saat:21:54)Dream41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Elinize sağlık güzel olmuş hayırlı satışlar dilerim.

Çok teşekkür ederim, elimden geleni yapmaya çalıştım Gülümseme

(12-04-2017, Saat:21:56)VenomBoss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Ben teşekkür ederim.

Natura teması için önerilerinizi bana iletirseniz çok sevinirim.

Hocam Temanız 4 x 4 lük Efsane Olmuş , Benim Öneri Vermeme Gerek Yok Bence Gülümseme
Sayfalar: 1 2 3 4