MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Temada gizemli iframe
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : https://www.vsroforum.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8
Hata-Sorun Sorun açıklaması : temamın altında 2tane yan yana yerleştirilmiş iframe kodu bulunmakta. ne işe yarıyor bir fikrimde yok koyan neden koymuş google doc linki mevcut çünkü. şablonlarıda karıştırdım ama bulamadım büyük ihtimal doğru şablonu bulamadım. buradaki kod hangi şablonda acaba?

sayfa yüklenirken sadece beyaz ekran geliyor site tamamen yüklenincede orası kayboluyor. sayfa tamamen yüklenmezse 1. resimdeki gibi hata veriyor.

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim

resim
index - footer - header şablonlarına bakın
İnternet hizinizdan kaynakli.F12 de Kodlarda iframe gözükmesi sizin sablonunuzda öyle bir kod olduğunu gostermez.

Kesin konusmamin sebebi ayni seyin zamaninda benimde basima gelmesi.
o şey prostatsdan kaynaklanıyor eklenti ayarına gir prostats seç en alttaki iki seçenek kapalı olsun çözülür
(13-03-2017, Saat:21:29)Rocky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]o şey prostatsdan kaynaklanıyor eklenti ayarına gir prostats seç en alttaki iki seçenek kapalı olsun çözülür

oldu hocam teşekkürler
(14-03-2017, Saat:16:08)yuzsem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-03-2017, Saat:21:29)Rocky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]o şey prostatsdan kaynaklanıyor eklenti ayarına gir prostats seç en alttaki iki seçenek kapalı olsun çözülür

oldu hocam teşekkürler

önemli değil iyi günler