MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Üyelik Sorunu (Üye Butonu Çalışmıyor)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Yok

Selamun aleyküm..

Sizi meşgul etmek istemediğim için forumlarda araştırdım fakat çözümüne ulaşamadım.

-Tema kurmadım (standart orjinal tema),
-Birkaç eklenti kurmuştum onları devre dışı bıraktım,
-Dosya onarımı yaptım,
-Eksik PHP'leri kontrol ettim
-vb..

Hiçbir şekilde, yeni üye olurken butona tıkladığımda hiçbir işlem yapmıyor.Çoğu forumlarda bazı arkadaşların bu yönde birçok konu açtığını ve bu konuda muzdarip olduklarını gördüm. Bazıları da "hallettim" yazarak nasıl yaptığını yazmamış (yazsa zaten ölürdü heralde).

Allah rızası için bu konuda bana gerçekten yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba ? SMF forum kurmuştum onun belasından kurtuldum (gerçi ondada yine üyelikle alakalı bir problem olmuştu) fakat bu üyelikle ilgili gerçekten çekeceğim varmış yani.

Artık kullanıcılarıma "yeni üyelik için temiz A4 kağıda bilgilerinizi yazarak bize faks çekebilirsiniz" yazacam heralde.

Bildiklerinizi esirgemeyin arkadaşlar.Para gelmese dua gelecektir.Ahiret yakın zaten.

Şimdiden Teşekkür ederim.
Sitenize baktım hiçbir sorun yok
(12-03-2017, Saat:10:55)DevAdam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenize baktım hiçbir sorun yok

Cevabınız için teşekkür ederim lakin sitede zaten sorun yok fakat üyelik olmada bir sıkıntı var. "Üye ol" a tıkladıktan sonra bilgileri dolduruyorsunuz ve daha sonrasında "Üyeliği Tamamla" butonuna tıklayınca hiçbir işlem olmuyor sıkıntım bu.
Kullandığınız paket MybbDepoya ait değil sanırsam mybb.com'dan indirip sizmi Türkçeye çevirdiniz ?
Bi arkadaşımdan yardım istedim tam olarak nerden indirdiğini bilmiyorum.Eskiden vb kullanıyordum MyBB ile ilk defa tanıştım.
(12-03-2017, Saat:11:12)mybbfanboy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bi arkadaşımdan yardım istedim tam olarak nerden indirdiğini bilmiyorum.Eskiden vb kullanıyordum MyBB ile ilk defa tanıştım.

Size Tavsiyem Forumunuzu sıfırdan kurun zaten yeni başlamışsınız eğer yapamazsanız skype adresim : dev.adam10 yardımcı olurum
Yardım edebilecek arkadaşlar varmı ? 
Merhaba,

Bende herhangi bir sorun gözükmemektedir. Sorunsuz bir şekilde üye oldum
Sayfalar: 1 2