MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: wordpress mi forum mu? hangisi daha güzel gelir sağlar?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar herkese mrb.  internetten gelir elde etmek adına forum sitesimi daha uygun olur yoksa wordpress ile yapılan haber,magazin,teknoloji tarzında bir site mi? gelir dediğim öyle büyük rakamlar değil hani maksat adı gelir sağlıyor olsun :Gülümseme tavsiyelerinze göre yönelip kendime bir yol haritası çıkarmak istiyorum.. Nasıl - Neydi
Hem wordpress hemde mybb kullanmış biri olarak söylüyorum wordpres de geliri kısa sürede elde edersin, mybb de bu baya hemde baya baya zaman alır. Wordpress kur işleri büyütürsen o sitenin forumunuda kurarsın. Örnek: webtekno
Özgün içerik.
Blog veya forum diye bakarsan ve hemde şimdiden bir gelir sağlamak için açarsan en fazla 1 hafta sonra kapatmak zorunda kalırsın. İster blog ister forum kur ikisi de aynıdır tek önemli olan şey özgün içeriktir. Sen yazılarını, konularını özgün olarak yazarsan ve bu işi de severek yaparsan 2-3 aya gelir elde etmeye başlayabilirsin. Gelir gelmeye başlayınca da "aha gelmeye başladı, artık yazı yazmama yada siteye bakmama gerek yok" gibi düşüncelere sakın kapılma aksine işe devam et.
cevaplar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar, webtekno yu inceliyordum bende Gülümseme... kafadan para kazanmak düşüncesiyle yapmıyorum arkadaşlar, 4-5 yıldır öyle heves almak adına zaten forumlar siteler kurup kaldırıyorum vs. ama reklam para işine hiç girmiyordum şimdi düzgün ve devamlı birşey olsun yapmışkende hiç olmazsa kendi masrafını kurtarsın diyorum Gülümseme
forum sitesi ömürlüktür. yıllandıkça değerlenir